Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Írnátok nekem vicces ciki...

Írnátok nekem vicces ciki történeteket ami veled történt meg vagy valamelyik barátoddal?

Figyelt kérdés
2017. jan. 12. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Tudod mi a ciki? Ha nem jön a ge ciki!
2017. jan. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
xD
2017. jan. 12. 18:32
 3/7 A kérdező kommentje:
akinek van sztorija írja le. :D
2017. jan. 12. 18:40
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Az összes ide ki nem férne az biztos😂
2017. jan. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

New yorkból jöttem haza repülővel, mellettem egy muzulmán pár ült, de nem tetszett nekik, hogy én olyan kaját rendeltem, amiben van disznóhús, ezért balhéztak egyet a személyzettel, végül elültették őket... hozzáteszem itt még fel sem szált a gép...

Felszálltunk, repültünk vagy 20perce, örültem mint a fene, hogy van 3 ülésem, gondoltam, majd elfekszem...

Erre beültettek mellém egy 90éves nénikét aki egyedül utazik...

A monitor ami volt előttem és lehetett rajta játszani meg filmezni, lefagyott candy crush közben, szóltam a sztyuvinak, hogy kéne kezdeni vele valamit, de azt mondta, a teljes sort egyszerre lehet csak újraindítani, úgyhogy ezt megszívtam :D használjam a szomszéd ülésen lévőt... oda akartam ülni, de látom ott van az ülésen a 90éves nénike lába... ó mondom... milyen férfi lennék, ha leparancsolnám onna ... uh úgydöntöttem, hogy lesz egy 8órás unalmas utam amszterdamig, majd alszok úgyis éjszaka van...

Nagynehezen elaludtam, egyszercsak felijedtem, mert a nénike az ölembe hajtotta a fejét... na mondtam neki, hogy ezt azért nem! Erre felült és durcásan visszaült keresztbe a szélső székre, a lábait pedig bedugta a combom alá... tiltakoztam, de leszarta... akartam szólni sztyuvinak, de őt sem érdekelte, azt mondta sétáljak egyet amíg kinyújtózkodik a néni...

Mire visszaértem, ott aludt a nénike a 3 széken keresztbe... a következő 8 órában álltam sétálgattam, majd leszállásnál a sztyuvik felébresztették a nénit, és végre leülhettem..

2022. dec. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A villamos forgójában álltam, és gyanús lett, hogy sokan lopva rám pillantgatnak.

Lenézek, hát baszki, a zsák szemetet elhoztam magammal!

2022. dec. 14. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 Úgy látszik a néni teljesítette amivel megbízták...
2022. dec. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!