Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőmmel külön...

A legjobb barátnőmmel külön városba költözünk. Van rá esély, hogy nem fogunk eltávolodni egymástól?

Figyelt kérdés
Én Pestre megyek egyetemre, ő pedig otthon marad, szinte nővérek vagyunk, és nagyon félek, mi lesz. Van itt olyan aki volt hasonló szituációban? Ti mit tapasztaltatok/ hogy gondoljátok? 18/L

2017. jan. 18. 22:32
 1/9 anonim válasza:
A legjobb baratnom Pestre koltozott, intetneten beszelunk, es szunetekbe is jon, es minden nap kimegyunk, szoval nyugi :)
2017. jan. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

"Szinte" ő is a nővéred, meg te is az övé? :)

Amúgy van esély rá, főleg az elején. De ahogy telnek az évek, te is más társaságba kerülsz, valószínű ő is. Az emberek prioritása változik az életünkben.

2017. jan. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőm ment Pécsre, mivel 4 és fél óra ide onnan az út, ezért ritkán jön haza. De minden nap váltunk pár szót és mindig szakítunk egymásra időt amikor hazajön és mindent ugyanonnan folytatunk ahol abbahagytuk. Mintha nem is lett volna hetekig távol. Persze sokkal jobb volt amikor egy városban laktunk, de nem változtatott a barátságunkon.
2017. jan. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem már Budapest mellett lakik a legjobb barátnőm,én Győr mellett.Nem sokszor tudunk találkozni,de mindennap beszélünk,7 éve ő a legjobb barátnőm,és szinte csak rá számíthatok. Persze mindkettőnk életébe jöttek emberek,barátok, de a mi kapcsolatunk ugyanolyan erősnek megmaradt. :)
2017. jan. 20. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly ment el Budapestre egyik legjobb barátnőm egyetemre, de sokat beszélünk messengeren és néha tudunk találkozni. De ez már nem ugyanaz, mint mikor itt volt :/
2017. jan. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 pgyomber válasza:

Chatelni, telefonálni tudtok egymásnak, azt pedig az élet hozza, hogy mennyire marad erős a kacsolatotok. Ha Te is fontos vagy számára, akár hónapok múltán is ott folytatátok majd a beszélgetést, ahol félbehagytátok, ne aggódj!

Nekem csak néhány barátság maradt meg, de egyetem után egy új, nagyon kedves társaságot is találtam. Hogy a korábbi barátaim közül kikkel maradt erős a kapcsolat, az mindig 2 emberen múlik...

2017. jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia ! Lassan 5 éve élünk más országban a legjobb barátnőmmel. És igen így is nagyon jól meg vagyunk. Svájcba laki persze ott is vannak barátai de még mindig én vagyok az aki a legjobb és velem is így van. Nincs olyan nap hogy ne beszélnénk valahogy. Tehát ne aggódj a mi barátságunk remekül ki birta. Egy szer volt egy fél éves szünet addig neki és sajnos nekem is volt egy két problémám DE most hogy minden a rég nagyon jó mert át beszéltük akkor a dolgokat. Igaz évente haza jönnek max 2 hétre aztán vissza Svájcba de hát nem lehet minden olyan egyszerű. Sok sikert neked és a barátnődnek !
2017. júl. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megmaradt a barátság? Velem is ez most a helyzet, most kezdem az egyetemet, de már érzem hogy kezdünk kicsit távolodni a legjobb barátnőmmel.:( Persze amikor beszélünk meg találkozunk akkor szinte olyan mint régen, de mégis érződik hogy megváltoztak a dolgok, más úton indultunk el, mindkettőnk életébe új emberek kerültek.:/
2019. szept. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, igen kicsit eltávolodtunk, nem beszélünk napi szinten, sőt van hogy 1-2 hétig nem. Más utakon indultunk el ahogy mondod, más élmények, emberek formálnak minket, de rájöttem, hogy semmi sem ezen múlik. Ha otthon vagyok és tehetjük mindig találkozunk, és az nagyon minőségi, de nyilván ez két emberen múlik. Most lassan 3 év távlatában azt mondom, hogy eltavolodtunk bizonyos értelemben, de inkább csak felnottunk, máshol vannak már a hangsúlyok. De továbbra is a legjobb baratnomnek tartom és azt hiszem ennyi év és nehézség után ez már így is marad. Remelem veletek is így lesz!:)
2019. dec. 16. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!