Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnátok nekem valamit javasol...

Tudnátok nekem valamit javasolni, hogy több barátom legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves lány vagyok és olyan problémával küszködök, hogy nagyon nincsenek barátaim. Olyan jó lenne, ha valakivel minden nap tudnék beszélni, megtudnám osztani a problémáimat. Mindig az van, hogy odajönnek hozzám az emberek és ők elmondják nekem hogy mik a gondjaik, de ez fordítva már nem így van. Én nagyon szívesen meghallgatom őket és segítek is nekik ahol csak lehet, de engem meg meg sem hallgatnak. :(



2017. jan. 21. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Kevés olyan ember létezik, aki nem csak kihasználni akar. :/ Interneten kívül egy barátom van, aki egyben a barátnőm is. :P Javaslom a netes ismerkedést, ha nem számít a fizikai kontaktus, sok ember menekül ide a kamu barátok elől. :)
2017. jan. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de interneten is hol lehet ismerkedni? :)
2017. jan. 21. 15:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Na írd meg mi a problémád :)
2017. jan. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!