Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha utánnoz az...

Mit tegyek, ha utánnoz az egyik barátnőm?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, Ő is lány. Nagyon jó baránők vagyunk és már 11-12 éve ismerjük egymást. Mostanában elkezdett utánnozni. A haját is úgy csinálja meg ahogyan én (még fodrásznál is úgy vágatta le), úgy próbál öltözködni, mint én. Nem szeretném megbántani ezért folyton dicsérem, de valójában egyeltalán nem tetszik ez az egész. Rossz barátnő vagyok most? Amikor megkérdezte, hogy baj-e akkor nem mertem megbántani és azt mondtam, hogy egyeltalán nem probléma, hogy olyan a haja, mint nekem stb. Hihetetlenül kellemetlenül érzem magamat emiatt.

2017. jan. 21. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak kulsoleg utanoz?

Ez azt jelenti h jol nezel ki jo a stilusod es lehet h feltekeny a kulsodre ezert probal ugy oltozkodni mint te ha meg tenyleg zavar akkor legkozelebb mond meg neki ha feljon a tema

Es ezert nem vagy rossz baratno engem is utanzott az en baratnom miattam valtoztatja a sajat velemenyet beszed stilusomat is kezdte lopni.. de inkabb en valtoztattam es hagytam h keresse a sajat szemelyiseget ne maset lopja

15/l

2017. jan. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez pozitív, hogy felnéz rád és hasonlítani szeretne rád.

Szerintem nagyon jó barát vagy, hogy nem szeretnéd megbántani.:)

2017. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm második. :) Ez egy kis önbizalmat is adott. Inkább azért még nem szólok neki emiatt. Még várok, hátha abbahagyja. A belső tulajdonságaimat még nem próbálta teljesen átvenni, csak amikor mondok valamit ő velem együtt ismétli (egyszerre akarja mondani velem), de én ahhoz túl gyorsan beszélek és több idegen szót mondok, amiket aligha ismer és tulajdonképpen belebotlik folyton a nyelve és csak egy motyogás lesz belőle. Tudom, hogy nem tudja amiket mondok, mert az neki is új szokott lenni, néha még mondja is utánna, hogy azt tényleg nem tudja (amit mondtam).
2017. jan. 21. 18:44
 4/6 A kérdező kommentje:
Már nagyon rástartolt, hogy átvegye a beszédstílusomat. Próbál úgy viccelni, ahogyan én, de nem sikerül, mert persze a jó rossz vicc mondáshoz humor kell, mint a vicces beszóláshoz. (Remélem érthető)
2017. jan. 22. 10:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Utánnozd őt.
2017. jan. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez nem is rossz ötlet...de nehéz lenne utánnozni. Erős karaktere van. Sokszor káromkodik stb. Én nem vagyok az a káromkodós fajta. :/
2017. jan. 23. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!