Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan akadtam ki?

Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm mellett voltam 3 év alatt mindig, bármi baj volt,ha kellett éjszaka közepén kísértem le az ügyeletre. Tényleg mindenben számíthatott rám.


Hétfő este elestem az utcán elég szépen lezúztam a térdemet és a bokám kificamodott.

A héten 2 szabadnapja volt amikor meglátogathatott volna. Szerdán nagy könyörgés árán kb 5 percre felnézett,de ez is csak ilyen kényszer látogatás volt.

Aztán úgy volt ma meglátogat,több időt marad.Reggel már azzal kezdte menjek át én,mikor mondtam nem tudok akkor meg ő nem jön át.


Mellesleg egész heten nem írt,nem érdekeltem.Mindig én kerestem.


Tudom sokat dolgozik,dehogy egész nap ne legyen pár perce sem,hogy annyit írjon hogy vagy?


Mikor kórházba került munka után ültem hévre és utaztam be hozzá majd 3 órán keresztül bent voltam nála.


De ha itthon is feküdt bármi bajjal akkor is mit vigyek? Mire van szükséged?

Mindig mellette voltam.


3 év alatt most történt velem ilyen nagyobb baleset ami miatt itthon kellett feküdnöm.

Jól esett volna ha hasonlóképpen érdeklődik utánam,mint ahogy én amikor baj volt.


Aztán írt egy kamu szöveget,hogy megy ki külföldre.Vkinek hazudott vagy bizonyítani akart nem tudom. Tudtam,hogy nem igaz,mert utána néztem és amikor ő elvileg kiindult volna,nem ment gép abba az országba. Szóval kamu volt. Aztán ezt leírtam neki,meg azt is,hogy csalódtam benne,mert a két szabadnapján 1 órára nem volt képes feljönni az állítólagos legjobb barátnőjéhez

(5 percre lakunk egymástól)


Ez idáig azt hittem ő is mindent megtenne értem.

Tévedtem.

És még én vagyok az undorító,hogy lemertem írni az igazat.


Erre pedig annyit írt nem vagyunk többet barátnők majd letörölt az ismerősei közül (bár ezt gyerekesnek tartom)


Én úgy érzem helyesen cselekedtem,nem bántam meg amit írtam neki. Még akkor sem ha tényleg sosem fogunk kibékülni.

És nagyon fog fájni.


2017. aug. 6. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugye nem kell-e erre a kérdésre válaszolnunk, hogy jogosan akadtál-e ki. Félreismerted, ő nem volt barátnő, csak te szeretted volna annak látni. Ennek a kapcsolatnak vége. Nem vesztesz ezzel semmit, mivel nem jelentett értéket.
2017. aug. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TR75 ***** válasza:
Csak az illúzióidat vesztetted el, az illető sosem volt a barátnőd.
2017. aug. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:(
2017. aug. 6. 18:11
 4/4 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__..


Üdv a klubban! :(

Egy illúzió volt ès nagyot lehet koppani... :(

2017. aug. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!