Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Férfiak, szakítás után pár...

Férfiak, szakítás után pár nappal közvetlenül egyedül akartok lenni, senkihez se szólni, mindenki hagyjon békén, vagy jól esik, ha érdeklődik a barátotok felőletek?

Figyelt kérdés
Mivel lehet titeket akár egy picit is jobb állapotba hozni?

#barát #szakítás #vigasztal #csalódás után
2018. febr. 16. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kérdezd meg, hogy hogy van.
2018. febr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kakarot válasza:
En nagyon nem szeretem ha ilyenkor zaklatnak, amúgy is ilyenkor elviselhetetlen vagyok, mindent hibáztatok, minden sz@r... de szerintem ezt embere váligatja, de szerintem ha felviszel egy üveg piát és átöleled szó nélkül. (Persze csak ha jól gondlom h nő vagy kedves kérdező) :)
2018. febr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. De ha a párom menne, akkor felvisz egy üveg piát, vállára teszi a kezét, és némán ott van, az nem ugyanolyan jó? Lehet őt küldöm.. majd meglátom.
2018. febr. 16. 15:42
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy taccsra kerüljön, jó srác. És ki szokott készülni, de nem tudom, hogy zavarjam-e, mert párom meg nem valami érzelgús típus..
2018. febr. 16. 15:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ezt nem egyformán reagálják le a férfiak sem. Van aki ilyenkor azt akarja, hogy "békén hagyják", egyedül akar lenni, más meg kifejezetten igényli a társaságot. Ezt neked kellene tudnod, "kipuhatolnod", hogy ő melyik típus.
2018. febr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kakarot válasza:
Szakítás után egy Nő ölelése felfoghatatlan értékű...
2018. febr. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kakarot. Férfi ment végül, de a későbbiekre: miért olyan értékes egy nő ölelése ilyenkor, aki nem a hiányolt kedves?
2018. febr. 20. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!