Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ismerkedjek, barátkozza...

Hogyan ismerkedjek, barátkozzak? A gimiben voltak barátnőim, de már nem tartjuk a kapcsolatot. Punnyadok itthon egész nap, csak a suliba megyek el és ez szörnyű!

Figyelt kérdés
Szerintem rendes, jófej, intelligens 20 éves lány vagyok, de alig vannak emberi kapcsolataim. Mindenem megvan, de a barátok szörnyen hiányoznak, talán sose voltak. Egyetemista vagyok, sok lány van a karunkon, de nem akarom rájuk erőltetni magam és nem érzem úgy, hogy olyan nagyon kedvelnének. Talán az a gond, hogy minden közösségben valahogy kilógok a sorból. A fiúkkal jobban kijövök, de ők is inkább ismerősök, nem barátok. Szörnyen tehetetlen vagyok, mert ez lenne a gyógyír a magányomra, de sohasem jön össze!
2018. febr. 18. 11:41
 1/7 anonim válasza:
Ha neki sem fogsz egy próbát tenni, biztosan magányos is maradsz! Egyetemen regeteg ember van, hiszte abszurd hogy ne beszélj senkivel. Nem kell mindenkivel, elég ha legalább 1-2ember van, akivel jóban vagy, hidd el néha a több kevesebb. Azzal teszed magadnak a legtöbb jót, ha keresed más társaságát, ne félj az ismeretségtől, mert ez lehet az oka annak, hogy nincsenek közelebb barátaid.
2018. febr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

*szinte

Bocsi elírtam!

2018. febr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kezdjél el járogatni csoportos edzésekre (pl. zumba, spinning, kangoo...), ahol jófej a csapat oda többet is, ilyen helyen általában mindenki barátkozós.


Ha meg srácokkal is barátkozni akarsz, akkor kezd el a kizombát. Pl. ELTE Gólyavárban is vannak néha latin táncos bulik, a 30-hoz közelebb levők többsége inkább salsázik, bachatázik, de a fiatalok már nem vacakolnak, rögtön a kizombával kezdenek, ami az afrikai lazaságot és a tangó szenvedélyét ötvözi.

2018. febr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is elírtam egy szót: kezdd
2018. febr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is lányokkal jobban kijövök, de ez szerintem is nagyon ritka, hogy barátság kifejlődik...inkább megmarad valami ismerősi szinten, ami akkor egyből a háttérbe is szorul, ha az egyik félnek lesz párja.


igazából senki nem tud segíteni rajtad, te tudod, mi az, ami igazán érdekel.

én meg inkább dolgozok, mert tanulás szempontjából sem volt semmi olyan, ami annyira érdekelt volna, hogy bele is kezdjek. ez szerintem sokkal fontosabb.

hiába írják, hogy járj el sportolni közösségbe, ha mondjuk útálsz sportolni...vagy a könyvtárat szokták még ilyen közhelyesen írkálni válaszba, ugyanez...én valahogy nem tudnék eljárni a könyvtárba "ismerkedni", ha egyébként nem köt le az olvasás...

mondhatnám, hogy örülnék, ha nekem is lenne egy lány barátom, akire számíthatok, de én már felesleges energiapazarlásnak tartom, és nagy valószínűséggel sokan vannak így ezzel.

2018. febr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Gondold végig, mit csinálsz szívesen, hova járnál el. Közös érdeklődési körből már nagyobb eséllyel jön össze a dolog. De az Egyetemen ezernyi ember van. Ülj le egy asztalhoz és beszélgess. Ne görcsösen keresd a barátokat.
2018. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cospgs válasza:
Szia! Budapesti vagy? En is lany vagyok es en is jobban kijovok a fiukkal. Tudsz enekelni, gitarozni, barmilyen hangszeren jatszani? En gitarozok hobbi szinten, csak sajnos nincs hozza tarsasagom, akar jatszhatnank egyutt is! 😊
2018. febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!