Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pofon vágtam egy öregasszonyt....

Pofon vágtam egy öregasszonyt. Szerintetek rossz döntés volt? N

Figyelt kérdés

Történet annyi, hogy lakik tíz percnyire egy boszorka, aki amióta kutyám van, beszólogat. Humán térfigyelő kameraként ordított nekem közel húsz méterről az erkélyén, hogy két kutyát egy lakásban nem lehet, feljelent engem, költözzünk a hegyekbe, ő ismeri a törvényt. Semmi közöm az öreglányhoz, egyik napról a másikra elkezdte. A már felsoroltakon kívül, a kutyáimat nevezte vérebeknek (igen, a nagy vérebek, ültek és néztek kifelé), engem ku*vának, apámat fa**kalapnak, további fenyegetőzések, ne sétáljak a környéken, stb. Mással is ezt csinálja, beszólogat minden kutyásnak. Neki is van egy kutyája, öreg, olykor ájulásos, de pórázra nem rakja, azt viszont elvárja, hogy minden kutya pórázon legyen.


Most történt, voltunk lent. Egyik kutyám elengedve, mivel senki nem volt. Megjelenik a boszorkány a kutyájával együtt. Az én kutyám nagyon játékos, odamegy a kutyához szaglászni, aki mellesleg nem az öreglány mellett van, hanem messzebb. Az öreglány elkezd ordibálni, odamegy, belerúg egyet a kutyámba és elkezd sértegetni engem, mit képzelek, hogy póráz nélkül sétáltatom, szájkosarat rá.


Pórázra raktam a kutyámat, utána odamentem az öreglányhoz és pofon vágtam, azzal együtt, hogy merjen még egyszer a kutyámhoz érni és én viszem őt a bíróságra. Utána megint csak feljelentgetéssel jött, közben se a nevemet, se a címemet nem tudja, én viszont az övét igen, ugyanis annyian utálják a környéken, hogy megvan a híre.


Nem bántam meg, hogy megtettem, vagyis, hogy őt pofoztam fel. Viszont úgy az egész bizarr, mert életemben nem vágtam senkit pofon, pláne idős embert, merthogy az idősek tiszteletére tanítottak, viszont ez a nőszemély semmi tiszteletet nem érdemel, nekem se adja meg.


2020. aug. 8. 21:57
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
36%

Nevetséges, hogy magyarázkodsz, hogy miért volt szabadon a kutyád, szájkosár nélkül. Pont így magyarázkodott az is, akit az egyik haverom állon vert, mert a kutyája hasonlóan szabálytalanul nekiment a szabályosan közlekedő kislánya biciklijének.

Reméljük, téged is megtalál majd a megfelelő ember.

2020. aug. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
76%
Azt kérdezted, rossz döntés volt-e. Megértem az indulataidat, de ettől még nem volt jó döntés. Szerintem soha nem jó döntés - az elkerülhetetlen önvédelmet leszámítva - megütni egy másik embert. Ráadásul, veszélyes is lehet egy ilyen idős ember esetében. Nem tudhatod, hogy nem veszti-e el az egyensúlyát, elesik, és akár súlyos sérülés lehet a dologból. Vagy a pofon által kiváltott ilyedtségtől szívrohamot kap. Az idős emberek sokkal sérülékenyebbek, ráadásul ezt tudod is, mert az ápolásukkal foglalkozol. Most örülj, hogy nem lett baj belőle, legközelebb, ha meglátod inkább kerüld el messzire.
2020. aug. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Te ugyan olyan szerencsétlen kis primitív gyerek lehet mint akivel nekem volt dolgom, mivel az a cigány se tette porazta a kutyát lakott területen belül. Na ide figyelj kerdezokem magad alatt úgy vagtad a fat mint a huzat. Mi az hogy póráz nélkül viszed le kezdjük itt. Azt hiszed te meg tehetsz bármit? Nem egyedül neked van kutyád, tiszteletben nem tartod a többi kutyát ami eleve nagy tahosag!!! Ne mentegetozz egy buta szár zsák vagy!!! Ugyan ilyen cirkusz OM volt egy ciganyal ugyan azt művelte mint te! De ha engem utnel meg az agyad dongolom bele a betonba!!! No vagyok 3 évvel idősebb de menekülj!!!!! Mi jogon viszed póráz nélkül? Az ilyen szerencsétlen idióták miatt van a kutya támadás is! A törvény az törvény és pont magasról és vastagon teszek rád és a kutyád rá is hogy játszani jönne vagy sem!!! Ki húznak a beled!!!
2021. márc. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Ki huznam '
2021. márc. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!