Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Át estetek már a koronán?...

Át estetek már a koronán? Tapasztalat?Ki hogy viselte?

Figyelt kérdés

Nálunk húgom egy fővárosi plázában kapta el,beutalták tesztre,kovid pozitív lett,2 hétig ki nem mozdulhatott.(külön élünk,apjával,én a másik rokonommal élek,tudod,elvált család)

4en laknak(két rokonom,apám barátnője,annak a lánya). Igazából amit mondott húgom hogy 1-2 napig volt láza,utána semmi,apámnak folyamat kapart a torka,fájt,stb. Karanténba rakták az egész családot,a helyi tisztiorvossal is konfliktus volt,hogy ki menjen ki vásárolni,végül azt javasolta az orvos,h "beöltözve egy ember kimehet" vagy vmi ilyesmi.

Na de akkor időközben amúgy elmentem hozzájuk,apám kijött,kis duma,azóta nekem is fájt a torkom több napig,de én aznap még felirattam ilyen gargalizáló oldatot,meg minden,a torkom kb 1-2 hétig fájt,de semmi.

Mesélte az az apám,hogy a szomszédjuk is beteg lett.(ugye a rendőrség naponta ellenőrizte őket ilyenkor)

azt hogy nekem volt-e ilyen,vagy sem,nem tudom,de semmi változást nem érzek.

Ha ennyire laza ez az egész,akkor miért f*snak az emberek(oké,média,értem),és mi ez a határzár,meg minden. Kb olyan mint az influenza elvileg.

Mire ez a nagy felhajtás? Minek szórakoznak az emberekkel?

De a fő kérdés: ki hogy esett át?



2020. szept. 15. 06:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Van akinek idős hozzátartozója van :/ én perpill kontaktszemély vagyok, apám pedig 2-3 napja elkapta tőlem a náthát. Borzasztóan félek hogy valami baja lesz, 65 éves már.
2020. szept. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Náthas es kovid nem ugYanaz.

Nalunk bizonYitott kovidos volt.

Leirasban reszleteztem h laza volt ket napig.

Ezt nem ertem tenyleg.

Ezen az oldalon is annyi idiota kerdest lehet fellelni,mar nem is tudom mi volt az de kb a konteó szint meg a chemtrail szinvonal.

Nálunk a női felmenom 50 eves en hozhattam el neki a kovidot (ha elhoztam mert apammal.dumaltam kozvetlen kozelrol kocsiban mikor karantenba voltak) de semmi baja nem volt a noi felmenonek.

2020. szept. 15. 06:42
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Fogalmam sincs. Most is van egy náthám, tavasszal is volt, de egyszer sem voltak egyértelmű covid tüneteim.
2020. szept. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azt teszttek mutatjak ki. De talan jobb ha "nathas "vagY,ha nem akarod h naponta baszogasan szemelyesen a rendorseg. Ahog mondta apam krva szigoruan veszik. De d azota beteg lettek tobben az utcaban(budán amugy)
2020. szept. 15. 06:49
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
A barátom egészséges, életerős huszonéves férfiként 10 napig feküdt 40 fokos lázzal és hidegrázással. Miért kell ilyenkor szülőt látogatni és tovább fertőzni?
2020. szept. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Mi is 4-en voltunk karanténban, egy személy nehezen viselte a covidot, hármunknak semmi baja nem volt, meg sem éreztük, hogy lenne bennünk valami.
2020. szept. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Utolso elotti

En huszonhet vagyok.

2020. szept. 15. 07:13
 8/18 A kérdező kommentje:
Hugom meg 19 aki kovidos lett. Nyugatinal ott a plazaba sok kulfoldi meg akarki fordul meg.
2020. szept. 15. 07:15
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Pont ezért írtam, hogy egészséges huszonéves, mégis megviselte nagyon.
2020. szept. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, hogy elkaptuk-e, voltak érdekes dolgok.

Suli megkezdődött, kislànyom mondta,hogy ének tanárnő azért van maszkban, mert a férje Covid-gyanús. Igaz is volt, gyorsan végigszaladt a téma a faluban. Na mindegy, a tesztek negatívak voltak.

Én soha nem lázasodok be, most 1 hete dögrováson vagyok, a torkom fáj brutálisan. Párom tiszta takony meg köhög, dolgozni jár. Lányomnak hála az égnek semmi baja.

Maszkot nem kell hordaniuk a suliban, ahogy pároméknak sem a munkahelyen. Én most itthon vagyok mert nemrég volt egy nőgyógyászati műtétem, még gyógyulgatok, de 1.-én viszont kezdenék.

Szóval nem lehet ezt eldönteni hogy ki viszi, meg hova viszi,hány embernek adja át.

Itt a faluban van olyan aki hatósági karanténban van, hogy aztán csak az az egy ember, na azt senki nem tudja.

2020. szept. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!