Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz gurulós táskával bevásárolni?

Gáz gurulós táskával bevásárolni?

Figyelt kérdés

Eldöntöttem, hogy csak akkor használok kocsit, ha nagyon muszáj, amúgy mindent próbálok gyalog vagy tömegközlekedéssel elintézni (főleg környezetvédelmi okból). Kb. 20 perc sétára van a bolt, így oda mindig gyalog megyek. Viszont ritkán vásárolok, így a szatyrok túl nehezek lennének, ezért beszereztem egy gurulós táskát (nem ilyen 'banyatank', inkább bőrönd szerű, teljesen fekete az egész).

Amikor elkezdek bepakolni, sokan olyan furcsán néznek. Ez gáz? A csóróságot szimbolizálja vagy mi a baj vele?

23/L



2020. dec. 11. 19:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem csak magamat, másokat sem szeretnék terhelni. :)
2020. dec. 11. 19:34
 12/16 anonim ***** válasza:
24%
Ki nem sz..ja le mások hülye véleményét !?
2020. dec. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Dorci1999 ***** válasza:
Szerintem nem.
2020. dec. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

#12 Szerintem sok olyan helyzet van, amikor nem szarhatjuk le mások véleményét. Pl amikor az függ tőle, hogy kapunk-e állást vagy normális orvosi ellátást.

Tudom, hogy az én helyzetem nem ilyen, és annak ellenére, hogy furán néznek rám, így járok vásárolni kb. 2 éve.

Csak kíváncsi voltam, hogy mit gondolhatnak az emberek, mit szimbolizálhat ez nekik. De tudom, hogy nem vagyok "veszélyben" a negatív véleményük által, így jelen helyzetben nem is befolyásolja a szokásaimat.

2020. dec. 13. 13:50
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, sokkal könnyebb, mint nagy szatyrokban hazacipelni, és sok cucc bele is fér. Nekünk is van néhány.
2020. dec. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmi bőröndszerű bevásárló táska vásárlásán gondolkodom, csak én is tartok az esetleg furán rám néző emberektől, ráadásul én pasi is vagyok, nem nő. :)

Így a "banyakocsik" kiesnek a számomra, de valami ilyesmi húzós, gurulós valamire gondoltam én is, mivel cipelni sajnos én sem tudok nehezet, a hátizsákoktól fájnak a vállaim. :/

Kár, hogy nem enged írni a rendszer a kérdezőnek, pedig kíváncsi lettem volna rá, hogy ő milyet vett magának.

2020. dec. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!