Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik a rosszabb? Elégni,...

Melyik a rosszabb? Elégni, vagy megfulladni?

Figyelt kérdés

2021. jún. 15. 19:03
A kérdező szavazást indított:
elégni
megfulladni
63 szavazat
1 2
 1/12 L.. István ***** válasza:
67%
Égési sérülést már szenvedtem, az a pokol, inkább megfulladnék, az szerintem gyorsabb és fájdalommentesebb.
2021. jún. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

A megfulladás nem fáj, csak borzasztó rosszulléttel jár.

A megégés iszonyatos fájdalom és rosszullét.

Hát egy fokkal jobb a fulladás szerintem.


De jobb lenne, ha leállnál erről a témáról. Halott még lehetsz időtlen időkig, élni csak most van lehetőséged.

2021. jún. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2021. jún. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Én a fulladástól rettegek a legjobban a világon, a fájdalomtól viszont egyáltalan nem tudok félni. Többször is volt már hólyagos, gennyedző égési sérülésem és meg sem kottyant. Gyakorlatilag úgy vagyok vele, hogy bármit, csak a fulladást NE!
2021. jún. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Az legsúlyosabb (3.fokú) égési sérülésnél már nem érzel fájdalmat, mivel ott már elhaltak az idegsejtek. Tehát gondolom az égés csak az elején fáj.

Ellenben a fulladásról tudom, hogy iszonyú fájdalmas, pláne, ha vízben fulladsz meg.

2021. jún. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
A fulladás a rosszabb, ráadásul tovább is tart.
2021. jún. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
5-ös, a bőrben lehet, hogy elhaltak az idegsejtek, de alatta, az egyéb szervek? Minden szervünkben van idegsejt. Szerintem nincs fájdalommentes meg/elégés.
2021. jún. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
En alapbol az elegest valasztanam. Lehet, hogy fajdalmas, de gyors, sot lehet a fust miatt mar eszmeletlen vagy. Plusz igy nem kell utana elhamvasztani sem. Mindegy, hogy hogy halok meg azt akarnam, hogy a vegen elegessenek es ne tenessenek el, cska szoejak szet a hamvaim.
2021. jún. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%

Hát nem tudom, hogy gyorsan meg lehet-e halni elégve. Nem vagyok róla meggyőződve, hacsak nem jár robbanással.

Szerintem az égésnél is beletelik 2-3 percbe, mire vége.

2021. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%
Hat 2-3 perc az gyors halal.
2021. jún. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!