Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meggondolatlanul viselkedtem,...

Meggondolatlanul viselkedtem, és most emiatt emésztem magam. Mit tegyek, hogy le tudják nyugodni?

Figyelt kérdés
Elég meggondolatlanul döntöttem, rosszul, és most már nincs tétje, mégis ezen filózom és ahgodalmaskodom. Mit tegyek, hogy eltereljem erről a figyelmem, és lenyugodjak?

2021. nov. 23. 17:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt hiábavaló meggondolatlannak lenned, ha a le tudod szűrni a tanulságot és a jövőben azt a saját hasznodra tudod majd fordítani.
2021. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mi volt a döntés? Kirúgtad, de nem kellett volna?
2021. nov. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Leszűrtem, végiggondoltam egy milliószor, rájöttem mit hibáztam, és tanultam belőle. Okos máséból, hülye sajátjából se tanul, én ezeken a halmazokon kívül vagyok, a sajátomból tanultam. Viszont most már lényegtelen ezen idegeskedni, a dolgokon nem változtat, de nem tudok a dolgomra koncentrálni emiatt. És nem tudom magam megnyugtatni, hogy a kocka el van vetve, akármit csinálok.
2021. nov. 23. 18:19
 4/20 A kérdező kommentje:
Felszólaltam egy olyan szituációban, ahol okosabb lett volna hallgatni.
2021. nov. 23. 18:20
 5/20 anonim ***** válasza:
Le kell vonni a tanulságot és legközelebb óvatosabbnak kell lenni.
2021. nov. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ez már meg volt, levontam a tanulságot. Ezt a hibát nyilván nem fogom még egyszer elkövetni. Az a kérdés, hogy ezt követően mit tegyek, hogy eltereljem róla a gondolataim?
2021. nov. 23. 18:31
 7/20 anonim ***** válasza:
Annyira nagy dolog volt, hogy nem tudod elfelejteni? Mitől tartasz? Mi a félelmed?
2021. nov. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hogy lesz következménye. Nem hinném, de nincs kizárva, és ha lesz, a pozíciómat kockáztatom vele.
2021. nov. 23. 18:36
 9/20 anonim ***** válasza:
Munkahelyi ügy?
2021. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen
2021. nov. 23. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!