Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Randiztam egy olyan lánnyal,...

Randiztam egy olyan lánnyal, akinek a szülei a belügyben dolgoznak, Fidesz közeli család. Szerintetek mennyire fogja befolyásolni a politika a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
2022. jan. 2. 21:01
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy melyik fél milyen mértékben van rákattanva a politikai témára? Ezen kívül a politikai nézetek különböznek-e? Ha igen, és a felek valamelyike is erőteljesen érdeklődik a politika iránt, akkor meredek évek lehetnek ebből, ha nem intelligensen kezelik a felek a szitut...
2022. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben ez nem kamu kérdés, és az első randi után ismeretlenektől kérdezed meg, hogy a politika mennyire lesz befolyásoló tényező, azt jelzi, hogy neked számít.

Talán jobban utálod a Fideszt, mint amennyire kedveled a lányt?

Nem a politika állhat közétek, hanem te magad, ha egy kapcsolatban is a politika szerepét keresed.

Ne értsd félre, nem veled van a fő probléma, te csak beálltál abba a sorba, akik szerint a politika annyira fontos, akik barátokkal, rokonokkal tartanak haragot csak azért, mert eltér a véleményük (politikáról, covid-ról, stb).

Döntsd el, hogy neked mi a fontos, és a leányzóval beszélgetve kiderül az is, lehet-e a kapcsolatotoknak jövője.

2022. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

#11#

Baló György, és Morvai Krisztina házassága sem lehetett politikától mentes, de valahogy csak működött néhány éven keresztül.

Baló bal oldali televíziósként volt magas pozíciókban, Morvai pedig jobb oldali politikusként.

Nem is állhattak volna távolabb egymástól a politikai nézeteik alapján, nem is értem, hogy lettek ők egy pár.

Igaz, hogy 2011-ben elváltak, de sokan elválnak mások is...

2022. jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
94%

13.


Morvai nem volt annyira keményvonalas jobboldali, azért a Freddie Mercury díj is ott lapul a fiókjában.

2022. jan. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
El ne engedd! Egy életre begombolkozhatsz!
2022. jan. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
#15. Ti amúgy miben éltek? :D Még ha esetleg vezetők is a lány szülei a BM-ben, az sem ekkora dolog.
2022. jan. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
16-os, most még. A Tiborc esete nem tanulságos? Jó, nem kell mindjárt milliárdosnak lenni, de ha már egy jó állásba beraknak, akkor is jól jár. A kapcsolati tőkéről már nem is beszélve. Ha van kihez fordulni, ott fent, az is jól jön néha, ha még a csaj is jó...
2022. jan. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
#17. De b+ a miniszterelnök lánya qrvára de rohadtul nem ugyanaz a kategória, mint pár szürke BM-hivatalnok. Ha a belügyminiszter lányáról van szó, az már más kérdés, de itt ugye nem erről van szó. :D Ez a "van kihez fordulni" dolog sem megy már úgy, mint a '90-es évek elején, ne légy eltévedve.
2022. jan. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
18-as, azért írtam, hogy most még. Jókor kell jó helyen lenni, különben robotolhatsz, míg le nem teszed a kanalat. És de, pontosan úgy működik a dolog mint régen. Sógor, koma, haver, rokon. Nem vagyok eltévedve, nagyon is tájékozott vagyok a témában😃
2022. jan. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Ja, még csak annyi, hogy a világon semmi nem ér annyit, mint a megfelelő baráti, haveri, ismerősi kör.
2022. jan. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!