Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Randiztam egy olyan lánnyal,...

Randiztam egy olyan lánnyal, akinek a szülei a belügyben dolgoznak, Fidesz közeli család. Szerintetek mennyire fogja befolyásolni a politika a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
2022. jan. 2. 21:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

#19. "Nem vagyok eltévedve, nagyon is tájékozott vagyok a témában"


Azt látom...ha tudnád, hogy ilyen ember van, aki sima ügyintézőkkel, referensekkel szeretne barátkozni a minisztériumoknál, mert úgy gondolja, hogy ezek a hivatalnokok bármit is el tudnak majd neki intézni a jövőben. :D Ahelyett, hogy inkább tanulnának és dolgoznának...

2022. jan. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

21-es, miért hazudsz? Hol írja, hogy sima ügyintéző, meg referens? Azt írja fidesz közeli család, nekem erről más jön le kispajtás😂.

Nyugi, amikor "baloldal" és bűntársai voltak hatalmon, ugyan ez volt.

2022. jan. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
#22. Olvastam én is, a Fideszközeli család semmit nem kell, hogy jelentsen azon túl, hogy vélhetően a Fideszre szavaznak, te meg már azt vizionálod, hogy a srácot hozzásegítik az első millióihoz, mikor valószínűleg a lány szülei is sima ügyintézők, vagy max. vezetők és megáll a fizetésik egymillió bruttó környékén. :DD
2022. jan. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

23-as látom van fogalomzavar rendesen😂.

Na léptem.

2022. jan. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
#24. Hát öreg, meg is értem, ha ebből már inkább kitáncolnál. :D Azért sok sikert a kapcsolatépítés terén, meg minden.
2022. jan. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Nem első randi volt, hanem már a sokadik találkánk, kezd is komolyodni a dolog, ezért is írtam ki a kérdést. Jövőhéten náluk vacsorázom, és nem tudom, hogyan fogom tudni kezelni, ha a politika szóba kerül. Mindenesetre remélem lesznek annyira intelligensek, hogy nem dobják fel a témát.
2022. jan. 3. 13:18
 27/28 anonim ***** válasza:
Nekem is van ismerős akinek a szülei minisztériumban dolgoznak, talán inkább Fideszhez közeli érzelműek, de a gyerekük ezt egyátalán nem követi, meg otthon politikáról sem beszélnek, ha meg igen vita van és hamar véget ér a párbeszéd.
2022. jan. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Neoliberálisok akkor.
2022. jan. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!