Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen érzéketlenek az...

Miért ilyen érzéketlenek az ismerőseim?

Figyelt kérdés
1-2 hónapja elveszítettem egy számomra fontos ismerőst mert megutált, de az ismerőseim akiknek meséltem róla ahelyett hogy együttéreztek volna velem, elmondtak csak mindenféle sz*rnak hogy tök rendbe van hogy ez így alakult, teljesen és irreálisan rá voltam kattanva, megértik hogy megutált, meg hogy nulla kapcsolat volt ez. Azt meg nem veszik figyelembe hogy nekem mekkora lelki traumát okozott, és kiakadnak rajta ha róla beszélek.
2022. máj. 21. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Lehet, hogy veled van baj, ezek szerint folyamatosan ezen nyafogsz, az egyrészt rettentö unalmas, fárasztó másoknak, másrészt meg - ha jól értem, amit írsz, szakításról van szó -, nagyrészt te voltál a probléma a kapcsolatban
2022. máj. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Realisabban látják a helYzetet mint te.
2022. máj. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet te vagy tul erzekeny
2022. máj. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!