Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jönnek a dagadt nők...

Miért jönnek a dagadt nők azzal, hogy ők elfogadják magukat meg jól érzik úgy magukat,aztán ha strandra kell menni, akkor pólóban vannak végig vagy max egyrészes fürdőruhában?

Figyelt kérdés
Akkor most felvállalják magukat vagy nem?
2022. jún. 7. 13:55
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
81%

Az önelfogadasnak nem az a mércéje, hogy ki mer vagy szeretne kétrészes fürdőruhát felvenni. Én 50 kilósan se mindig érzem magam komfortosan benne, más meg 100 kilósan is zokszó nélkül felveszi.

Ettől függetlenül azt gondolom, hogy ez a fogadd el magad rizsa inkább egyfajta önigazolás, és valójában pont azok nincsenek jóban magukkal akik a legjobban tolják ezt a dumát.

2022. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
84%

De egy agyament vagy !!

Miért ne mehetne egyrészes fürdőruhába bárki?

Sőt, nem egy nagyon vékony vagy csinos vékony nő is egyrészesbe megy a strandra.

2022. jún. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
68%
Na ezt én sem értem. Ha elfogadják magukat akkor ugrándozzanak pucéron a strandon! Igy bizony!!! (Vagy mégsem? Ugy elbizonytalanodtam:-)
2022. jún. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Hát persze, furcsa h minden dagadt egyrészesben van. Ne fárasszatok már. Tudjátok ki fogadja el magát? A 150 kilós sörhasú pasi, aki büszkén viseli a hasát és még sört iszik mellé. Nem a dagadt nő,aki a strandon is pólót vesz fel.
2022. jún. 7. 14:14
 5/36 anonim ***** válasza:
92%

Az értelmi színvonalad tökéletesen leírtad ezzel a szóval: “dagadt”

Nem is kell válaszolnom a kérdésedre, úgyse tudnád felfogni

2022. jún. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
86%

Én azért válaszolok.....

Volt több kövér kedvesem,a legnagyobb 192 kg.

Elfogadta magát,mert hormonzavaros volt,nem tudott lefogyni.

Strandra is mentünk,egész fürdőruhája volt,de sokan kinevették,megfordultak utána.Persze hogy nehezen tudtam rábeszélni ezután.Volt egy lenge ruhája,csak ha vízbe mentünk,akkor vetette le.Én szerettem vele lenni,ezért nem zavartak a primitív megjegyzések.

2022. jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyok "dagadt", de azért van rajtam 10 kg plusz. Csak pár évig hordtam 2 részes fürdőruhát, kb. 16-25 között. Utána már nem érdekelt a "divat", meg hogy a többiek mit hordanak. Nekem az egyrészes jobban bejön, ennyi. Sőt, az utóbbi 5-10 évben már rövidnadrágom sincs egy sem. Ennek semmi köze az alakomhoz. A hosszút praktikusabbnak és kényelmesebbnek tartom.
2022. jún. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
94%
Az hogy saját magadat elfogadod nem jelenti azt hogy az egész világ el fog fogadni; ha egy kellemes napot akarsz a strandon akkor gondolom olyan fürdőruhát választasz amiben kevesebb gci bámul meg.
2022. jún. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
23%

Rám 15 kiló jött fel, 60 kiló vagyok. Elkezdtem tornázni, és életmódot váltok, mert ez a súly is zavar már. 45 kiló voltam mindig is. Pajzsmirigyes vagyok, és antipszichotikumokat is szedek, ezektől kúszhatott fel. Fel nem mernék még bikinit venni míg le nem fogyok.


Azért ha meglátnék egy 192 kilós nőt bikiniben/fürdőruhában, engem is a hányinger kerülgetne. Legyen már önkritikája, nekem is van.

2022. jún. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
95%

Az, hogy elfogadod magad, meg hogy tisztában vagy vele, hogy mi áll jól, az két külön dolog.

Az elfogadás nem jelenti azt, hogy az ember mellőzi az ízlést. És itt nem azon van a hangsúly, hogy ki kövér vagy sovány, hanem hogy egyik embernek ez áll jól, a másiknak az, és az, hogy erre odafigyel valaki, az pusztán igényesség.

Meg persze van egyéni ízlés is, vagy pusztán azt találja kényelmesebbnek.

2022. jún. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!