Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jönnek a dagadt nők...

Miért jönnek a dagadt nők azzal, hogy ők elfogadják magukat meg jól érzik úgy magukat,aztán ha strandra kell menni, akkor pólóban vannak végig vagy max egyrészes fürdőruhában?

Figyelt kérdés
Akkor most felvállalják magukat vagy nem?
2022. jún. 7. 13:55
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
90%

Hát figyelj...

125-128 kg körüli nő vagyok.

Kimegyek a strandra, felveszek egyberészest.

50 kilósan nem vetkőztem le, takargattam magam, ruhában ültem a strandon, amíg a többiek fürödtek. mert kövérnek éreztem magam...

erről ennyit

2022. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
88%
A “dagadt” nem a legszebb szó egy teltebb, esetleg túlsúlyos emberre. A baj meg az, hogy sokan azért nem tudják elfogadni magukat, mert mások beszólnak nekik, meg megbámulják, stb. Én pl sovány vagyok, és ezért utálok strandra menni. Mert ugye ez most nem menő. Pedig milyen jó lenne, ha az emberek elfogadnák, hogy nem vagyunk egyformák, nem tud mindenki az éppen aktuális trendeknek megfelelni. Én is kapok bőven megjegyzést olyan dolog miatt, amiről nem tehetek. Ilyen alkat vagyok, és kész. A legtöbb túlsúlyos ember sem tehet róla. Pont mások megnyilvánulásai miatt nem mernek csak pólóban, egyrészes fürdőruhában strandolni.
2022. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Megcsaltak téged egy dagival, mi?

Rá se ránts, napi szinten megtörténik ezrekkel!

2022. jún. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

11-es vagyok ismét.

Ugyanolyan joga van strandolni egy 200 kilós embernek, mint egy 50 kilós nádszál kisasszonynak.

Én is úgy voltam vele sokáig, hogy jajj, nem veszek fel nyáron rövid nadrágot, mert mit fognak szólni az emberek. Aztán egyszer, amikor másztam haza az 50 fokban, és majd megdöglöttem a fekete hosszúnadrágomban, akkor eldöntöttem, hogy semmilyen köcsög véglény véleménye nem érdekel, senki kedvéért nem fogok megfulladni és hőgutát kapni.

Azóta térdig érő gatyában járok nyáron és ha valakinek nem tetszenek a vastag csülkeim, akkor az nézzen máshova.

Ha a bikinit érezném kényelmesnek, akkor azt is felvenném, de nekem sosem volt az. Egyébként amennyi sörhasú, gusztustalan testű pali van a strandokon, jobb ha meg sem szólaltok, mert ugyanolyan taszító, hányingerkeltő a testetek, mint az enyém!

Ámen!

2022. jún. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
86%
Felvállalják magukat, ők mindig pozitív életszemléletűek.
2022. jún. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
93%

14-es: hadd védjem meg a kövér nőket.Egyáltalán nem hányingerkeltő a testük.

Akinek meg nem tetszenek,ne nézzen oda.Érdekes,mert minket mindig megnéztek a majdnem 200 kg-os párommal.Nekem ha valaki nem tetszik,akkor nem nézegetem,nem bámulom.Egyébként nekik is joguk van fürdeni,napozni stb.

2022. jún. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
És miért állnak ezek ugyanúgy sorban lángosért? A hormonzavar meg a pajzsmirigy az amúgy magától termeli a zsírt? Csak kérdem, mert az akkor varázslat. A semmiből valamit csinálni. Mindjárt megiszok egy sört.
2022. jún. 7. 15:18
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Szeretik a lángost.....

A kedvesem alig evett,s 192 kg volt.Én kétszer annyit eszem,s 88 kg vagyok.

Szerintem te gyűlölöd a kövér nőket.

2022. jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Nem gyűlölöm őket. Nincs is bajom velük. Csak vállalják fel magukat és hordjanak bikinit. Kit érdekel mit gondolnak mások.
2022. jún. 7. 15:28
 20/36 anonim ***** válasza:
87%
Egy 200 kg-os nő nem kap bikinit.Amúgy furcsa lenne,mikor esetleg a hasa rálóg a combjára.Ilyet max.Amerikában látsz.
2022. jún. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!