Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gaz ha bele irok az oneletrajz...

Gaz ha bele irok az oneletrajzomba egy helyet ahol 2 napot dolgoztam?

Figyelt kérdés
En jottem el magamtol. Viszont 2 nap alatt betanultam, es nincs ilyesmi tapasztalatom az oneletrajzba es szeretnem ha tudnak hogy ehhez is ertek. Gaz?
2022. jún. 11. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Semmiképpen nem írnám bele a 2 napos munkaviszonyomat :D
2022. jún. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Hát így, hogy két nap, semmiképp :)

Vagy beírod az egyéb tudományok rovatba, vagy ködösítesz, és listázod, hogy 2018-ban dolgoztál a Kukutyin cégnél.

2022. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
én beleírnám, és nem kötném az orrukra, h 2 nap volt.
2022. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

Ha bele írod és lesz személyes interjú is arra számíts, hogy a következő kérdések lesznek:

Mennyi időt töltöttél el az előző munkahelyen ebben a tevékenységi körben és miért hagytad ott?

Ami érthető is ha picit gondolkozunk...


Én tuti kihagynám, még a végén bele keveredsz a füllentésekbe és lőttek a melónak.


Első voltam.

2022. jún. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Ha az önéletrajzot is ékezetek nélkül írod, szerintem mindegy is, hogy mi van benne.
2022. jún. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Én 2 hetes munkahelyet se írtam bele, pedig szakmai szempontból jó volt. Egyéb ismeretekbe bele lehet írni a szakmai tapasztalatodat, így fel van tüntetve, hogy ahhoz is értesz, de nem kell magyarázkodni. Személyesen lehet róla bővebben beszélni, hogy xy helyen próbaidő alatt megtanultad, de a helyet ezért és ezért otthagytad. (Ha úgy alakul a beszélgetés)
2022. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Amit 2 nap alatt meg lehet tanulni, azt felesleges beleírni
2022. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne írd be.

Szerintem ez sehogy nem lehet pozitív.

2022. jún. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!