Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy embernek megtetszik egy celeb?

Figyelt kérdés
Szerintem egyértelmű, hogy a kinézete tetszik a celebnek, vagy hát ki tudja.(Először biztos) Szerintetek van mögötte több? Egy biztos a kinézete szerintem sokat tesz hozzá. Jobban belegondolva ebből lehet paraználkodás is...Tudom, hogy az már a legalja, de mikortól lesz ez paráználkodás? És meddig van rendbe az efféle rajongás?

2022. júl. 15. 19:40
 1/5 gagexbabexx ***** válasza:
90%
Sztem tök normális, nincs ebbe semmi. Most őszintén, kinek nem tetszett még egy ismertebb/híresebb ember?
2022. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a személyiségüket szoktam szeretni
2022. júl. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok mielptt vki beleköt hogy hát nem ismerem de ha sokat foglalkozom vele, egy kis emberismerettel azért lehet látni vmennyire, ez alapján lehet szimpi, nem szimpi. Jót és rosszat is nézni benne, nem csak elvakultnak lenni
2022. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
"Jó az álmodozás, egy cseppnyi vágyakozás...".
2022. júl. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul. Majd elmúlik.
2022. júl. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!