Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki merjek menni Ausztriaba...

Ki merjek menni Ausztriaba nyelvtudas,penz es ismeros nelkul dolgozni? Ha pozotivan allok hozza ugye nem lesz baj? 23L

Figyelt kérdés

Nincs ertelme itthon maradnom

Nem erdekel ha sirni fogok minden nap az elejen mert bantanak vagy mert nehez a munka! Ki fogom birni. Szobalany munkarol van szo.

Ha kitarto leszek es pozitiv ugye nem lesz baj?

Penzem sincs, tehat penzem sem lenne fizetesig, ugy gondolom emiatt is kitartas lenne bennem!!

Ha lenne ertelme itthon lennem nem gondolkodnek ilyenen, de igy, hogy nincs valamit csinalnom kell..


2022. okt. 6. 23:09
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%
10 ezer forint az semmi, mit akarsz azzal?
2022. okt. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
16%

Ausztriát épp ma sorolta be rosszabb osztályba a FitchRatings nemzetközi hitelminősítő, én nem csodálkozom azon, hogy egy könyvelő ilyen alacsony bért keres egy ilyen fos országban mint Ausztria.


Ha már mindenképp költözni akarsz akkor legalább gazdaságilag stabil országba költözz pl: Kanada, Norvégia, Svájc ne a legelső balkáni országba ami szembejön


Én Kanadában élek ég és föld a különbség akármelyik európai országhoz képest, Németország úgy néz ki Torontóhoz képest mintha Magyarországon a Budai várnegyedből mennél el kirándulni a borsodi falusi gettóba

2022. okt. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%

Junior könyvelő vagyok!!!

Nem tudtok olvasni?!

2022. okt. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!