Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha utálok...

Mit csináljak, ha utálok emberek közé menni?

Figyelt kérdés
Azért, mert nem szeretem magam. Nagyon dagadtnak érzem magam, és így rossz közösségben lenni, bármiről is legyen szó.
2022. okt. 12. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Menj pszichológushoz az önértékelési zavarod miatt! Csak nem gondolod, hogy tisztességes emberek aszerint döntik el, hogy kit kedvelnek és kit nem, hogy az illetőnek mennyi a testtömegindexe? Ráadásul ha csak "érzed magad", akkor nem is vagy az, csak ki kellett találni valami ürügyet, hogy mentesítsd magadat az emberek társaságától, akiktől félsz. A szüleid rontották el, és a pszichológus fog segíteni helyrehozni.
2022. okt. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha ennyi a baj, akkor fogyj le. (Kivéve persze, ha anorexiás vagy, akkor inkább menj el pszichológushoz.)
2022. okt. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Pszichológushoz még járnék is, csak a szüleim nem értenék meg a problémám, mert csak legyintenek rá.
2022. okt. 12. 19:54
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
Mondtad már, vagy csak feltételezed? ("nem értenék") Hány éves vagy? Menj be az iskolapszichológushoz, és beszéljen ő a szüleiddel. Ugye te magad se gondolod komolyan, hogy a súlyoddal van probléma? Hanem az önelfogadással.
2022. okt. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mondtam, de nem igazán izgatja őket. A sulipszichológus pedig elmond mindent az ofőnek, az meg a szülőknek, és ezt végképp nem akarom. Csak hát nagyon régóta küszködök azzal, hogy jól érezzem magam, úgy ahogy, és tudom, hogy én vagyok a hibás ebben, de próbálkozok, meg minden, csak nehéz. És az is nehéz, hogy ne hasonlítsam magam másokhoz.
2022. okt. 12. 19:59
 6/6 anonim ***** válasza:
28%
A sulipszichológus semmit nem mond el az osztályfőnöknek meg a szülőknek, mert nincs hozzá joga. Folyamatosan feltételezésekre alapozol. De most speciel pont az a cél, hogy elmondja a szülőknek és meggyőzze őket, hiszen ők tudnak téged terápiával foglalkozó pszichológushoz bejelentkeztetni.
2022. okt. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!