Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet a koreai halloweeni...

Mi lehet a koreai halloweeni tragédia oka?

Figyelt kérdés
Nem akarom elhinni, hogy egy ennyire fejlett országban előfordul egy ilyen. Hogy tud egy ilyen kialakulni, és ennyi halálos áldozatot maga mögött hagyni?
2022. okt. 30. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
??
2022. okt. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A tömeg. Agyontaposták egymást. Előfordul sajnos.


[link]

2022. okt. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De a szervezőknek semmo nem tűnt fel? Értem, hogy eltapossák egymást. De valaki felelős a szervezésért. Hal látja, hogy ekkora a tömeg miért nem intézkedett időben senki. Ráadásul a felvételeken tisztán látni, hogy a mentés ideje alatt is szól a zene. Miért nem kapcsolták le? Nekem tök ijesztő ez az egész. Gondolom majd forgatnak belőle egy netflix sorozatot.
2022. okt. 30. 13:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pánik tört ki a tömegben, és sajnos egymást lökdösve próbáltak kijutni onnan, közben pedig agyontaposták egymást. Még a hideg is kiráz tőle..

Állítólag 100.000 ember tartózkodott a helyszínen, ami hatalmas létszám, úgyhogy nem is értem, hogy egy ponton miért nem kaptak észbe a szervezők, hogy ez már túl sok. Valószínűleg ők sem voltak ekkora tömegre felkészülve, de ez így sem mentség, szóval nekem is fura, hogy nem tűnt fel nekik időben, hogy baj van.

Nem mertem róla videókat nézni, pár képre mégis rápillantottam, és még így is nyomasztó.

Nyugodjanak békében😞

2022. okt. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#3: Valószínű, hogy nem szervezett rendezvény volt, vagy csak úgy, spontán szerveződött.
2022. okt. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekességképp, tavaly egy Travis Scott koncerten ugyanez történt. Vannak videók amiken énekel és villódzanak a fények, miközben a mentősök viszik el a hullákat. Rosszabb mint egy horrorfilm...

A kérdésre válaszolva, az emberek alapból sem figyelnek egymásra, hány olyan történet van hogy tömegközlekedésen lett rosszul valaki, és senki nem segített neki. Pedig ott a többség nyugodtan üldögél. Akkor mit várunk egy olyan helyzetben, amikor mindenki pánikol?

2022. okt. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Na, ezért jobb az egyedüllét... Rest In Peace! 🙏
2022. okt. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szervezett esemény volt, ezért felelős sincs. Bár várható volt, hogy nagy tömeg lesz, készülhettek volna rá nagyobb rendőri jelenléttel, de én azt olvastam, hogy ekkora tömegek elég hétköznapinak számítanak Ázsiában, ha láttál már videót arról, hogy milyen metrózni a reggeli csúcsban vagy milyenek a strandok nyaranta, hát kb. ugyanilyenek. Valószínűleg ezért nem gondolták, hogy ebből tragédia lesz.
2022. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!