Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan döntenél ebben a...

Hogyan döntenél ebben a helyzetben, hogy járnál be a munkahelyedre?

Figyelt kérdés

Eddig megoldott volt a munkába járásod, tudtál máshoz csatlakozni, de ez megszűnik. Autóval 15 percre laksz a munkahelyedtől (más település), de busszal átszállással tudsz odajutni, helyi és távolsági buszokkal, így tömegközlekedéssel nagyjából 1 óra az út. Fél-negyed nyolcra jársz dolgozni, hogy beérj tömegközivel 6 után kicsivel el kell indulnod otthonról, ez 1 órával korábbi kelést is jelent reggelente.

Egyéb körülmény: Nem heti 40 órát dolgozol, 20-30-at/hét, mert egyetem mellett dolgozol, így ingázol is a munkahely-egyetem között. Korábban a napközbeni átjutást busszal oldottad meg.


Mit tennél a megváltozott körülmények esetében: Kelnél 1 órával hamarabb reggelente, később érnél haza délután, este (ez napi alsó hangon is minumum 1,5-2 óra plusz a tömegközi miatt, tehát később állnál neki a tanulásnak is pl meg minden másnak), vagy vennél egy nem túl drága kis autót, amivel közlekednél?



2022. dec. 30. 15:21
A kérdező szavazást indított:
Tömegközlekedéssel járnék dolgozni így is, hogy naponta +1,5-2 óra lenne
Vennék egy használt autót
Egyéb (leírom)
17 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
Biciklivel.
2022. dec. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
#1: nincs normális biciklim, nem is vagyok olyan kondícióban, nincs is végig kiépített út.
2022. dec. 30. 15:25
 3/24 anonim válasza:
30%

"ez napi alsó hangon is minumum 1,5-2 óra plusz a tömegközi miatt, „


18 éve (igen, 18 éve) napi 2 x 1,5 óra = 3 óra a közlekedésem és ezt úgy hogy Pestről ki se mozdulok. Kápmegyer Kispest....


És minimálbérért.

2022. dec. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%
Utazás közben lehet tanulni. Biztos nem vennék és tartanék fenn autót egy részmunkaidős állásért.
2022. dec. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálnam a tömegkozlekedeses variációt mondjuk egy hónapig. És ha nem tetszik, vennék egy kis autót.
2022. dec. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
53%
Vagy máshoz nem tudsz csatlakozni aki arra megy autóval?
2022. dec. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
50%
Robogó? :)
2022. dec. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

#4 az a 2x kb 1 óra nem folytonos buszozás munkahelytől házig, akkor egyszerűbb lenne, a valós utazás kb 30 perc a 2 buszon összesen, a többi idő buszra várakozás, gyaloglás.



#5 néha előfordul, hogy tömegközivel utaztam. Reggel mondjuk még nem, de délután sem túl kellemes, a reggeltől tartok jobban őszintén, meg hogy csökken az alvásmennyiség is így. Tehát nem lenne teljesen újdonság, de ez a néha 1-1 út még tűrhető, viszont hosszabb távon nem tudom mennyire bírnám. Hajlok az autó felé, csak nem akarok elhamarkodottan dönteni.


#6 sajnos nem tudok


#7 erre is gondoltam már, csak nem motoroztam még, nő vagyok, nem tudom mennyire menne. Tavasztól őszig még lehet be is vállalnám, de a telet neccesnek tartom nagyon.

2022. dec. 30. 15:36
 9/24 anonim ***** válasza:
20%
Keresnék közelebb munkát.
2022. dec. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
#9 ez nem opció.
2022. dec. 30. 15:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!