Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen szituációban fél egy...

Milyen szituációban fél egy férfi egy nőtől?

Figyelt kérdés

Feljött ez a téma a csoportban, és kicsit fura volt, hogy egy férfi sokkal könnyebben tud megfélemlítani egy nőt, de egy nő ezt valahogy nehezebben tudja. Max valamilyen eszközzel, fegyverrel. Más módja van ennek?


Ja, és még annyi, ez csak egy ilyen random kérdés. Nem kell tüzet okádni, nincs tétje vagy különösebb értelme :D


2023. febr. 8. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Okos, gondolkodó, kiterápiázott, traumáktól mentes, önazonos, magabiztos nőtől félnek. Magyarországon ritka az ilyen nő, tele vannak pánikkal, félelemmel, szorongással, öngerjesztő gondolatokkal, ezért nem hallasz nagyon ilyet. Mert a férfiak egy része ezt kihasználja, érzelmilegés testileg nem ritkán bántalmazva őket.
2023. febr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1-es, de ebben tényleg van valami, de én igazi félelemre gondoltam. Mármint nem a státusz és párkeresés szempontjából, hanem a valós veszélyre.
2023. febr. 8. 10:53
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

válás

Vagy az amikor a nő a szexuális teljesítményét lealacsonyítja és földbe döngöli a férfit.

Sok nő kihasználja hogy a férfiak nagy része nem ütne meg nőt és a határokat feszegeti.

2023. febr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Amikor ilyesmit ír:

-Már 3 napja meg kellett volna jönnie.

2023. febr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha a nő feminista. Értelmes ember kerüli az ilyeneket. Bár félni inkább a nagydarabb, arrogánsabb nőktől érdemes.
2023. febr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
A 3-asnak sajnos igaza van. Váláskor valóban félelmetesek tudnak lenni a nők. Visszaélnek azzal, hogy a férfi nem üt vissza, mert akkor rögtön ő lesz az agresszív.
2023. febr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Ha mondjuk egy nő úgy érzi átvertem, kihasználtam, megcsaltam.


Na én ebben az esetben tudnék félni egy nőtől.


(Persze ez csak elmélet, sose tennék ilyet)

2023. febr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a nő domináns típus, a férfi meg nem, akkor is lehet köztük probléma.
2023. febr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!