Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha kitörne rajtad az első nap...

Ha kitörne rajtad az első nap az influenza, attól még végigjárnád a városnézős túrát?

Figyelt kérdés

2023. febr. 16. 17:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Igen.
2023. febr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%
Nem, mert megmozdulni se tudnek. Egyszer voltam influenzas, 39 fokos lazzal, az is fajt, ha pisilnem kellett menni,nemhogy akkor kilometereket setalgassak...:D
2023. febr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
64%
Nekem meg sem kottyannak az influenza "súlyosságú" betegségek, úgyhogy igen.
2023. febr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
59%
Dolgozni is szoktam.
2023. febr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
58%

Igen.

Szerencsére mifelénk nem divat a vírusrettegés meg a bezárkózás.

2023. febr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
51%

Az influenza azért nem összekeverendő a megfázással,náthával.

Náthával elvagyok, de mikor influenzás voltam, 1 hétig mozdulni sem volt erőm.

39-40 fokos láz, konkrétan volt olyan, hogy a karomat sem tudtam felemelni, wc-re is volt, hogy a férjem támogatott el.

2023. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%
Rngem az influenza még csak annyira sem zavart, mint egy sima megfázás.
2023. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%

6-os, szerintem itt akik azt irjak, hogy influenza meg se kottyant nekik, azok valojaban nem voltak meg influenzasak.


Nem ertem, hogy akik tenyleg betegek voltak es tudjak mi is ez, azokat miert kell lepontozni, de oke.

En is megneznem azokat, akiknek itt a nagy a szaja, hogyan nyomnak le egy turat vagy 8 orat a meloban kozel 40 fokos lazzal.

2023. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
50%

8-as, pontosan ez gondolom én is. Azért is írtam, hogy az influenza és a nátha nem ugyanaz. De van akinek gőze sincs a dologról.

A nátha, megfázás kellemetlen tünetekkel jár, de nem veszélyes. Az influenza viszont tünetei súlyosabbak.

Én a covidot is könnyen átvészeltem,kb. mint egy megfázást.Nem is nyavalyogtam. De az influenza rendesen ledöntött.

Engem a lepontozás nem zavar, nem azért írok válaszokat, hogy foglalkozzak mások véleményével, csupán csak a sajátomat írom le.

2023. febr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
48%

Orvos állapította meg, hogy influenzás voltam. :D

Pár napig fájt a torkom, köhögtem, meg 38-39 fokos lázam volt. Szinte meg sem éreztem. Ugyanúgy csináltam mindent, mint ahogy máskor is.

Nem tudom, hogy miért zavar ez egyeseket, de végülis az ő dolguk.

2023. febr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!