Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan külföldön élő...

Van olyan külföldön élő magyar köztetek aki mostanában készül hazaköltözni Magyarországra?

Figyelt kérdés
Miért hoztad meg ezt a döntést? Miért nem akarsz már az adott országban maradni? Mi az egésznek a háttere? Nem tartasz attól hogy mi lesz otthon?
2023. márc. 31. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

Én most költöztem haza, kelet ázsiából. Egyelőre elég volt.


Nem tartok, viszonylag biztos terepre érkezek, van saját lakásom, és rendszeres bevételem.


A depressziós pofák, szürke égbolt, hideg, politikai agyhalottság jobban zavar mint a materiális dolgok. Ez mindig arcon üt amikor hazajövök.

2023. márc. 31. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Kizárt dolog hogy hazamenjek. Üdv Belgiumból!
2023. márc. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Én Ausztriából jöttem haza (nem azért, mert nem volt jó, más okok miatt), eredetileg “véglegesre” terveztem, de pár hónap múlva megyek vissza, már alig várom.
2023. márc. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Isten ments, hogy hazaköltözzek. Ugyanakkor rettenetesen rossz érzés, hogy Magyarország ennyire megy le a lejtőn. Gazdag, gyönyörű, tiszta ország lehetne, csak hát lopják a haverok a pénzt és faragják az erkölcsöt. Mindenhol mocskos a politika, de Magyarországon ezt valami zseniális módon űzik.
2023. márc. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!