Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyetértetek hogy az otthoni...

Egyetértetek hogy az otthoni munkavégzést mindenho be kellene szüntetni mivel a munkahelyre bejárás produktívabb és igazságosabb mindenkivel szemben?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 6. 23:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, maradi hozzáállás, hogy csak munkahelyről lehetne produktívan munkát végezni. Persze aki munkahelyen hesszelne munkaidőben az valószínűleg otthon is.
2023. ápr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem értek egyet, hiszen ha valaki otthonról is tökéletesen el tudja végezni az adott munkát (nyilván nem minden szakmánál kivitelezhető), akkor minek pocsékolja az idejét arra, hogy bemegy?
2023. ápr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem azt a proli nézetet kellene beszüntetni, hogy aki otthonról dolgozik, az nyilván egész nap csak pizsiben lazul meg fényezi a bohócot. Nyilván onnan ered, hogy krumplit kapálni nem lehet otthonról, és mivel csak az igazi munka, így aki otthon van, eleve nem dolgozik.
2023. ápr. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem.


Mi abban az igazságos, hogy annak is be kell járnia aki 10 percet utazik, és annak is, akinek előtte óvodába kell vinnie a gyerekét?


Valaki így produktívabb, valaki nem. Majd a felettes eldönti.

2023. ápr. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
A bejárást kéne beszüntetni xD Én már röhögve nyomom ki, ha olyan álláshirdetést látok, ahol nincs home office, mikor lehetne. Utazgasson, akinek hat anyja van.
2023. ápr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Fú, de parizer és kőbányai szaga van a kérdésednek.
2023. ápr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, pont fordítva.

Az lenne a jó, ha minél többen dolgoznának otthonról.

Sokkal minőségibb lenne az élet.

A cucializmus jó volt, mi?Mindenkinek volt munkaHELYE, csak 1 dolgozott, néhány nézte.

Pont ilyen proli gondolkodás (dögöljön meg a szomszéd tehene is) tartunk még mindig ebben a "munkaalapú" társadalom felfogásban, ahol a munka=szenvedés.

2023. ápr. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Viktortának ezt törvénybe is kellene írnia az éj leple alatt, mert akkor a Nemzeti Társkeresőt is üzemeltetni tudná mégjobban.
2023. ápr. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
És én mint vállalkozó hova járjak? Nekem az otthonom a munka helyem.
2023. ápr. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kilences, huzzal te is a gyarba dolgozni, “vallalkozo”, mi, magyarul adocsalo tolvaj😤😤😤 (Bocs, csak a kerdezo stilusat vettem fel.)
2023. ápr. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!