Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a magyarok nagyrészének többmilliós állampapír befektetése van? Akkor mégsincs annyira gond, nem?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 7. 10:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Egyetlen ilyen embert sem ismerek. Vagy lehet igen, de nem tudok róla. Nem témázunk ilyenen.

Neked ez miben befolyásolja az életed? Ha nem tetszik ez a környezet körülötted, tudsz rajta változtatni?

2023. ápr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt szólom hozzá, hogy ez ebbrn a formában legalábbis csúsztatás. Értelmezd "a magyarok nagyrészének" állítást. Számszerűsítsd.
2023. ápr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nincs egy kanyi se. Részvényeim vannak.
2023. ápr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
33%
ÁLlampapír? Ebben az országban aki vesz olyat amit az állam lenyúlhat (volt már rá példa) az mértéktelenül bolond. Ha valami kapcsolódik vagy köze lessz az államhoz (pl: voda, takarék) én azon nyomban hagyom ott.
2023. ápr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33%
#4 az országot is itt hagyhatnád.. ha ennyire államellenes vagy.
2023. ápr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
A magyarok nagy részének biztosan nem.
2023. ápr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Én nemrég tettem be pár milliót, de ezt a pénzt kb 10 évig gyűjtögette a családunk. Felelőtlen ember ezt az összekuporgatott pénzt elszórná egy hónap alatt. Mi pl nem dohányzunk, nem iszunk alkoholt, nem drogozunk, nem járunk nyaralni, se wellneszezni. Szóval nekünk nem úgy hullott az égből, kemény munka árán lett megszerezve. Aki erre irígykedik, annak kívánom, hogy dolgozzon érte szintén ennyit.

Más emberek nem tudom milyen úton gyűjtik össze, akik állampapírt vesznek. Ez már az ő történetük.

2023. ápr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Úgy a nagy része, ahogy a "magyarok 97%-a elutasítja", ahol 97% = 1,4 millió fő? A másik 8,6 millió már angilaliában mosogat.
2023. ápr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%

5

Inkább mint egy ilyen narancspárti legyek mint te. :)

2023. ápr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
7-es vagyok, a kérdésre lényegében nem is válaszoltam. Szerintem a magyarok nagy részének hónap vége felé még 20 ezer ft pénzük sincs. Sok ismerősöm egymástól pár ezer forintokat kunyerál kölcsön kajára.
2023. ápr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!