Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyen embereknek mit...

Az ilyen embereknek mit lehetne mondani?

Figyelt kérdés
hosszú ideje nincs munkám. vannak ismerősök akiknek első mondata az állandóan hogy van-e már, és én annyira unom hajtani folyton ugyanazt hogy már nagyon beleuntam. ugyanenek megvan az online formája is, időről időre rámír csak azért egy köszöntés vagy bármi kapcsán hogy állapotfelmérést csináljon és várja a beszámolót hogy alakul az életem, mikor velem tényleg nem történik hosszú ideje semmi. egyik be is sértődött szerintem hogy olyan nincs hogy valakivel semmi sem történik, mert lerázogatom olyanokkal hogy semmi különös, nem sok izgalmas, stb. de nem veszi a lapot. élőben is úgy belefáradtam már hogy köszönés utáni első kérdésük a munka...oké, a megoldás hogy találjak, de addig mivel hajtsam már el ezt a kérdezősködést? már gondoltam legközelebb azt mondom hogy majd ha lesz mondom én, ne kérdezd többet, dehát kisváros, besértődnének. velem tényleg nem történik semmi nincs miről mesélnem, meg nem is szeretnék annyira, de már elvárás szinte so kismerőstől merthogy olyan eldugott életet élek és ugyan mit csinálhatok, gondolják...utálom ezt
2023. jún. 9. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyen embereket szépen le kell építeni. Mert a kutakodáson, más nehéz helyzetén való pletykálkodáson kivük az égegyadta világon semmit nem fognak neked nyújtani. Segítséget, felemelést végképp ne várj tőlük. Ezek az emberek a kártékony emberek. Akik addig vannak melletted, amig te segíted őket, de amikor neked volna szükséged segítségre-kivétel nélkül mind eltünik. Most is csak azért lihegnek, hátha már vagy olyan helyzetben, hogy újra tudjanak rólad húzni. De az, hogy ők adjanak, segítsenek-eszük ágában nincs. Érdek. Semmi több.
2023. jún. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyit mondanék: nincs, de ha tudsz valamit szólj légyszíves. Majd elmondanám nagyjából, hogy milyen munkát keresek.
2023. jún. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az online érdeklödöknek mondd ezt: ha már így rámírtál, fussunk már össze valamikor. Akkor tudunk dumálni.

Ne félj, nem fog igent mondani egy igazi találkozóra.

Vagy mondhatod/írhatod nekik, hogy mesélj elöbb te, veled mi van, minden érdekel. Valószínüleg nem kezdenek bele, ám ha mégis, és rád kerülne a sor, mondd, hogy hú, bocs, de rohannom kell, dolgom van.

2023. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!