Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vásáolt már valaki a VIBERen...

Ani05 kérdése:

Vásáolt már valaki a VIBERen felugró bablakból cipő bolt, eucs01 címen? Hát én igen 13760 Ft kaptam egy papír szandált . Bőrnek és ortopéd szandálnak volt leírva.

Figyelt kérdés

2023. jún. 23. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most megtanultad hogy mielőtt bármit is veszel valahonnan, nézz utána milyen véleménnyel vannak az emberek a cégről ahonnan rendelsz.

Ha nem találsz véleményeket, akkor pedig felejtős alapból.

2023. jún. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Valljuk be, egy nem gondolkodó, könnyen kezelhető, fogyasztói ösztönlény vagy. Tudom, hogy ez most rosszul esik, de innen lehet fejlődni.
2023. jún. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

kellett neked azt a szrt letölteni eleve XD

az ember azt hinné, hogy ezekkel a felurgós reklámos szrokkal legutóbb húsz éve lehetett beetetni valakit, erre még mindig vannak ilyenek XD

2023. jún. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Utolsóval egyetértek. Mélységesen elszomorít, hogy van egy csomó ember, aki így működik. Az még szomorúbb, hogy választójog szempontjából mindketten ugyanannyit érünk. Félelmetes.
2023. jún. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ennél eggyel rosszabb, nem rendeltem, csak jött az értesítés ettől a feladótól, hogy utánvétes csomagom érkezett. Természetesen elutasítottam, de ez már veszélyes, csak egy kicsit bizonytalanodj el, és jön a "papírszandál"
2023. jún. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én is így jártam csak lámpával, számlát nem adtak, a DPD nem adja ki a nevét a cégnek, teljesen számlán kivűli forgalmat bonyolítanak, lehúzás az egész, a DPD falaz nekik. De a FÁMATUTÁR ugyanezt csinálja, minden olyannál akinél csak utánvétes módon lehet fizetni.

Én feljelentem őket aki hasonló módon járt keressen meg és csatlakozzon hozzám. szenteseva@gmail.com

2023. júl. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Lehúzás cég és a szállító is asszisztál hozzá, számla nélkül megy minden, a Balatonon meg a főtt kukoricáról is számlát írt a nyomorult árus, hogy az állam meg ne károsodjon, ezekkel nem foglakozik a hatóság.

Ébredj magyar!

2023. júl. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!