Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa ha valaki képtelen...

Furcsa ha valaki képtelen olyan helyen telefonálni ahol sokan vannak és hallják, pl. buszon?

Figyelt kérdés
Ezért ha valami fontos ügyben hívják akkor se veszi fel, csak majd ha nyugisabb körülmények közé kerül
2023. jún. 28. 02:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Én is ilyen vagyok szerintem normális
2023. jún. 28. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Én sem szeretem.Én is ilyen vagyok.

Mások még ki is hangosítják a telefont, így azokat is lehet hallgatni, akivel éppen beszélnek, én meg a sima telefonálást is szeretem nem közösségi térben lebonyolítani.

2023. jún. 28. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1%

Attol fugg,h nekem fontos vagy ahivo felnek…

Ha nekem,akkor felveszem. Akkor is,ha csaladtag.


A kerdezovel vmi nem stimmel

2023. jún. 28. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Én sem szeretek buszon telefonálni, viszont a saját közegemben mégkevésbé. Ha tesóm vagy szüleim hívnak feleveszem, ha barátaim, akkor írok nekik egy SMS-t, hogy sürgős-e a dolog
2023. jún. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Én utálok mások előtt telefonálni. Még ha csak annyi is az a telefon, hogy kell valami a boltból.
2023. jún. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Ém se szeretek mások előtt, még nagyon párom előtt sem, mégha csak anyummal is beszélünk. Egyszerűen zavar és kész. Egyébként meg baromira égőnek tartom azokat az embereket, akik tömegközlekedési eszközökön élik hangosan a szociális életüket, velük van elég nagy baj, nulla szégyenérzet.
2023. jún. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha fontosnak tartom a hívót, felveszem a buszon is, de csak annyit mondok, hogy visszahívom, ha leszálltam a buszról, vagy ha hazaértem. Én soha nem kezdeményezek hívást ilyen helyeken. Max, ha közlekedési probléma miatt késni fogok a munkából, akkor hívom a munkahelyem. Soha nem intézem az ügyeimet mások előtt.
2023. jún. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Ez a normális. Eleve bunkóság, amikor a fülembe ordítva beszéli meg a magán-és hivatalos ügyeit, amire nem vagyok kíváncsi. Proliság.
2023. jún. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Normális, mert nem mindenki tud rendesen koncentrálni, ha valamikülső-zavaró tényező befigyel.
2023. jún. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Én általában felveszem, ha hívnak, mert lehet, hogy fontos. Ha nem az, akkor megmondom a hívó félnek, hogy később visszahívom, és akkor majd tudunk beszélgetni.
2023. jún. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!