Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy még...

Hogy lehet az, hogy még gyilkosok is könnyen találnak párt maguknak?

Figyelt kérdés
Karla Homolka több nőt is megöltek együtt a férjével, sőt még a saját húgát is megerőszakolta a férjével , mégis a börtönből való szabadulása után összeházasodott az ügyvédje testvérével, és utána egy rendőrrel is házas azóta, tehát hiába egy gyilkos, mégis sikerült így is jól szituált emberekkel összejönnie. A válaszokban nem arra vagyok kíváncsi hogy kinek nem kellene egy gyilkos.
2023. júl. 18. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor neked ajánlom a The Staircase c. minisorozatot.


[link]

2023. júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Ezeket tudom elképzelni:

a, erősebb a vonzalom, mint az erkölcsi érzék

b, erős altruista személyiségjegyek, majd én megmentem, megváltoztatom

2023. júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Mi köze annak hogy valaki gyilkos ahhoz hogy milyen a személyisége és a szexuális kisugárzása? Semmi értelme a kérdésnek.
2023. júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Zsák a foltját. Mindenki találhat párt, ha nem válogat, ha bármi jó neki, csak ne legyen egyedül.
2023. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Két opció lehetséges:

-valójában nulla effortot teszel az ismerkedésbe és a kis barlangodban várod az igazit, hátha bekopogtat


-az, amit nyújtasz, kevés azoknak az embereknek, akik megfelelnek a te elvárásaidnak


A hajléktalan azért talál párt, mert jellemzően egy másik hajléktalan, büdös, alkoholista emberrel áll össze, magyarul egy hozzá hasonlóval. A gyilkosok között meg sok a kifejezetten karizmatikus és első ránézésre kedves, szimpatikus ember, nyilván utólag derül csak ki, hogy ez csak egy pszichopata eszköze, nem valós jellem.

2023. júl. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%

A bántalmazók meg azért találnak párt, mert a két defektes jellem vonzza egymást. A mentálisan beteg nő, aki egy olyan családban nőtt fel, ahol a bántalmazás megszokott, otthonos volt számára, vonzódik ezáltal egy szintén mentálisan beteg, manipulatív és birtokló személyiséghez.


Azt kellene megérteni, hogy egy ilyen dinamikában mindkét fél elmebeteg, magyarul zsák a foltját pont ugyanúgy, mint mikor két hasonló ember jön össze.

2023. júl. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!