Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az egész életemet rettegésben,...

Az egész életemet rettegésben, félelemben éltem le, így sosem voltak barátaim, nem tudom milyen az élet, illetve koromhoz képest nagyon éretlen vagyok. Van ebből ki út? 28/F

Figyelt kérdés

2023. aug. 16. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi alapján? Csináld az ellenkezőjét.
2023. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mitől féltél?
2023. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyon félénk vagyok, de ennek ellenére le tudtam feküdni nőkkel. Igaz rengeteget ki is hagytam, mert alapvetően bejövök a csajoknak
2023. aug. 16. 22:34
 4/13 anonim ***** válasza:
Same
2023. aug. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hat akkor te zsenialis vagy. Grat.
2023. aug. 18. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a bajod!?

Voltak kapcsolataid, az hogy félénkebb típus vagy egyáltalán nem baj.

Az meg, hogy rengeteg dugást kihagytál normális! Inkább az a nem normális ha valaki minden szembejövővel dug!

Keress párt azt ennyi, nem kell ezt túlkombinálni, ha jól nézel ki és még kedves is vagy, akkor gyorsan lesz párod.

2023. aug. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
25 évesen dugtam először, és eddig csak MiLfekkel
2023. aug. 18. 17:14
 8/13 anonim ***** válasza:

Mi tart vissza, hogy korodbeliekkel ismerkedj?

Személyesen valóban nehéz ha félsz, vagy nincs önbizalmad, de neten ismerkedni nem nagy durranás, írni tudsz, a másik meg nem tudja, hogy izgulsz vagy félsz csak ha leírod neki.

Amúgy te legalább már dugtál, szóval van tapasztalatod ezen téren, de vannak egy csomóan akik 30+ évesen még szüzek.

2023. aug. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ha nem lennének társkeresők valószínűleg én is szűz lennék. Azt nem értem, hogy tudok olyan magabiztos lenni, amikor találkozok is ezekkel a társkeresőn megismert nőkkel, akikkel rendszerint első talin meg van a szex
2023. aug. 18. 17:31
 10/13 anonim ***** válasza:

Úgy tudsz, hogy valójában az vagy...

Nincs neked semmi problémád szerintem, egyszerűen csak korodbéliekkel kell ismerkedni, barátkozni.

A barátkozáshoz is csak ismerkedni kéne. Ha akarsz barátokat nyiss mások felé, ismerkedj akár neten is, járj el otthonról.

2023. aug. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!