Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kimenjek úgy külföldre a...

Kimenjek úgy külföldre a párommal, hogy a haverját alig ismerem?

Figyelt kérdés
A haverja ajánlotta az állást kint elsősorban neki egy másikat, és mivel én is szóltam, hogy én is szeretnék dolgozni, akkor mondta a másik állást. Nem akarok pofára esni, hogy kimegyünk, páromnak lesz állása, nekem meg mégsem jön össze. Mondásra nem szívesen mennék ki. Nem mellesleg, 1 éve és két hónapja ismerem a párom. Jogos az aggodalmam?

2023. aug. 30. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Ha beszelsz valamilyen idegennyelvet, es van autod, akkor nem muszaj Neked csak arra az egy allasra varnod, hanem kereshetsz Te is Magadnak akar a kozelben is.
2023. aug. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyelőre alapszinten beszélem azt a nyelvet amit ott kell és sajnos nincs autóm.
2023. aug. 30. 19:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jogos.

Ezekből a kimegyek haverhoz dolgozni németbe című történetekből kétféle végkifejlet szokott kisülni:

- vagy kegyetlenül beszívjátok és még annyi pénzetek sem lesz hogy hazajöjjetek.

- vagy nagyon bejön és jó állásotok lesz.

Hát ehhez kell a kemény tök hogy bevállald a kockázatot. Ha mész legyen annyi pénzed, hogyha bármi van haza tudj jönni és ne stoppolni kelljen.

2023. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Vagy k*rogatta a nődet vmikor és most megint áll rá a f*sza...
2023. aug. 31. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

És az angol hogy megy? Ha nem beszélsz angolul vagy az ország nyelvén legalább B2 szinten, szerintem inkább hanyagold a témát.

Kocsit nem értem. Helyezkedj el a szakmádban. De ha az nincs, mehetsz mosogatni, biciklis futárkodni stb. Viszont ha ilyesmi, mint a munkaintézés nem megy magadtól, akkor szerintem hagyd. A munka általában a legkisebb gond. A lakhatás szokott nagy nehézséget okozni.


Megtakarításod van? Megélnél belőle 3 hónapig kint plusz haza tudnál jönni, plusz ki tudod fizetni az albi letétet?

Ha igen, menj, legfeljebb visszajössz ha nem tetszik, fogd fel kalandként. Ha nincs ennyid, akkor ne menj.

2023. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!