Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem jelölnek vissza...

Miért nem jelölnek vissza facebookon, ha egyébként ismernek?

Figyelt kérdés
Napokban rámentem a Facebookra és bejelöltem egy csomó embert (akiket a valóságban is ismerek). Egy részük visszajelölt, a másik részük meg nem, sőt valaki el is utasított. Ez utóbbi mitől menő, hogy majdnem "letagadjuk" a másikat, miközben a valóságban minden héten találkozunk vele?

2023. szept. 20. 20:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem az ismerettség letagadása, egyszerűen csak vannak olyanok, akik nem igazolnak vissza mindenkit, csak barátokat meg közeli ismerősöket. Hiába voltatok jóban évekkel ezelőtt, ha azóta nem beszéltetek és hiába látod sűrűn, ha csak felszínes az ismerettség. Van akinek ez kevés, van aki meg simán vissza fog jelölni, mert ismer. De nem jelenti amúgy, hogy aki nem, az utál. Mármint lehet van aki nem kedvel, de lehet van akinek meg semmi baja nincs veled, csak mivel nem vagytok közeli ismerősök, így nem akarja hogy lásd, miket rak ki.
2023. szept. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
90%

Nem lehet, hogy majd vissza fognak? Talán nem is látták, ma már kifelé megy a Facebook nem lógnak rajta naphosszat a népek.

Amúgy egy ideje (kb 5 év) én sem jelölök vissza szinte senkit. Kollégákat sem. Nem érdekel senki véleménye se nyomora, csak akik tényleg közel állnak hozzám. Akik meg régről maradtak azokat nem törlöm, de aki posztolgat, az tiltva van.

2023. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Én egy darabig nem is foglalkoztam ezzel a facebookos ismerősdivel. Visszajelöltem akiket ismerek aztán kész. Én meg aztán pláne nem vagyok kíváncsi hogy ki miket rak ki.

De mégis úgy érzem hogy lehet hogy pikkelnek rám sokan. De vajon miért? Nem vagyok se nagyképű, sosem sértettem meg senkit, mindenkinek köszönök akit ismerek.

2023. szept. 20. 21:08
 14/23 anonim ***** válasza:
Szerintem túlreagálod. De ha valakivel annyira sem vagy jóban, hogy ezt tőle kérdezd meg, akkor felejtős a dolog. Amúgy is a facebook már egy elavult dolog szerintem. Miért ennyire fontos, hogy visszajelöljenek? Beszélj velük élőben, ha már "mindennap összefuttok".
2023. szept. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

-CSá, bejelöltelek facen, nem jelöltél vissza! Miért?


-Csá, azért mert....


Próbáld meg igy!

2023. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nekem nem fontos. Csak kissé bunkóságnak tartom ezt. Amúgy meg nálunk mindenki minden szünetben a facebookot meg a többi szrt nyomkodja.
2023. szept. 20. 21:14
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Mármint mi bunkóság? Ezt nem várhatod el másoktól. Nekem is van olyan ismerősöm, akinek kb. 200 kérése van, mert lusta visszajelölni az embereket, és igazából nem is érdekli. Akivel beszélni akar, azt úgy is megkeresi. Az ő baja.
2023. szept. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
#17: Bocs. A Facebookban én nem vagyok tájékozott. Nem tudom hogy mi mit jelent. Engem nem az hogy valakik nem jelöltek vissza de még el is utasítottak kb. a fele.
2023. szept. 20. 21:25
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
#10 Nő vagyok, velem nem szoktak kezetfogni.
2023. szept. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Jó, és akkor most mit csináljunk veled?
2023. szept. 21. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!