Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell szenvedni valakinek...

Miért kell szenvedni valakinek egész életében?

Figyelt kérdés

Napestig írhatnám ide a nyűgöm, hosszú lenne és a lőtérit se érdekelné. Ígyis hosszú


Tegnap párom ment autót venni, apuja jött érte,de elcsúsztak egy kanyarba be a napraforgósba, neki baja nem lett a kocsinak se annyira, eltudtak menni. De azt mondta amúgy nem érezte jól magát, de ha már megígérte. ..

Na ez nem történt volna meg ha van jogsim amit 3 év alatt nem sikerült letenni csak a pénzt nyomtam bele.


Ha bármit is tettem anno szerintem már eleget szenvedtem főleg, hogy ezek miatt 2x már volt öngyilkossági kísérletem. Gyógyszer+ pia nem hasznos kombó.


Olyan anyagi csődbe vagyok, hogy hihetetlen. Felmondott hitel havi 200 at kell/ene kicsengetnem.. munkabér 280 ha 3 műszak. Senki nem tud segíteni. Ha lenne nála sírnék.

Külföldi munkát is próbáltam de mivel hülye vagyok meg átvernek nem sokáig maradok. Közvetítő is pénzt húz le.


" család" le szar. Röviden ennyi.


Ne írjátok, hogy menjek pszichológushoz! Ő nem fog nekem pénzt adni, lottó számokat megmondani.


Mellesleg próbáltam menni pszihiáterhez is időpontom volt de nem fogadott... szóval én megpróbáltam.



#szánalmasság #Minek élni #Jobb lenne holtan #Társadalom kullancsa
2023. szept. 25. 07:34
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Ezek mellé még ocsmány és disznó is vagyok.
2023. szept. 25. 07:35
 2/30 anonim ***** válasza:
41%
Szabad a gazda. Miért kell?
2023. szept. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
19%

280-ból marad 80, ennyiből egyedül elvagy egy hónapban! És még párod is van! Akkor meg komolyan mi a faxért rinyálsz?!


Én anyámmal vagyok kénytelen élni, párom nincs, és szintén hiteltartozás miatt, 70eből vegetálunk el egy hónapban KETTEN!!

Mégsem jövök ide sírni! Mert tudom hogy majd lesz jobb is!

2023. szept. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Talán azêrt rinyálok, mert 5 hónapja most vettek fel ês holnap kezdek br. 300 ezer + pótlékok ha kijön ennyire. Páromnak mi köze a hitelemhez?


Mégis ide jöttél sírni, mert csak leírtad! Akkor? Tudtam hogy úgyis ez lesz ha ide ki írom! Attól mert párja van valakinek akkor egyenlő h sugardaddyje van vagy mit gondolsz? Előtted a lehetősêg h párt találj!

+ rezsiről gondolom hallottál már ergó a a maradék 80-ból nekem még ki kell csengetni a rezsit + a kaját!


És mivel még ezt a munkabért meg se kaptam az se bíztos h ennyi! Csak gondolom a szombatokkal csak kijön!


Ja és szabad a gazda! Azért h majd leugrok valahonnan és már nem kell!



Bárcsak ki se írtam volna ide semmit!

2023. szept. 25. 07:54
 5/30 anonim ***** válasza:
76%

Nem is kell semmit írni ide. Az ilyen magánéleti kérdéseknek semmi helye a neten. Ezekat a családoddal, barátaiddal, pszichológusoddal kellene megbeszélni. Akik ismernek, szeretnek és belelátnak az életedbe.

Bocsi, de feltételezem, hogy nincs ilyen kapcsolatod. Azért reméltél itt valamit.

2023. szept. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Valóban ezt jól látod.

Tudod nem sokra megyek azzal, hogy " majd lesz jobb is" egyáltalán nem kellett volna ilyen helyzetbe kerülnöm. Sőt ez egy része amit leírtam. Nem véletlenül akar meghalni valaki csak ehhez is hülye vagyok h sikerüljön. Masnak sikerül egyik ismerősöm felkötötte magát neki legalább összejött...

2023. szept. 25. 08:06
 7/30 anonim ***** válasza:
67%

Őszintén mit vársz kérdező erre?


Mindig is ilyen lesz az életed ha folyton azt keresed hogy miért rossz valami meg miért nem fog sikerülni, ahelyett, hogy örülnél annak amid van és megtennél mindent hogy jobb legyen.

2023. szept. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Van kerted?
2023. szept. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

#4 Nem vaze mi nem fizetünk rezsit...........


31e a villany 6e a net és 4e a tv!

41e megy el kapásból a 70-ből!


Vagyis 29-30e marad kajára egy hónapban! Még szerencse hogy vannak tojótyúkjaink, mert különben már nem tudom hogy mi lenne..

2023. szept. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Örülj neki, mert én állatot sem tudok tartani.

Bocs de versengêst érzek kinek a szarabb... tudod mit NEKED! Mellesleg látszik a megkeseredés rajtad! Hol tudok belerúgni jobban? Mivel tudom magam fényezni lejáratni a másikat...


Tök jó h neked ennyi az annyi. Itt a kisbolt olcsóbb mint a tesco... pl kenyér tesco 1800 ft kilója ( nem tudom menyi nem járok oda) kisboltba 900 ft


Nekem a tojást is megkell venni de már azt sem veszek.


Ha meg azt hiszed h bárki párja majd fizeti a hitelét akkor têvedsz

.. ismétlem nem sugardaddym van! Illetve fél éve vagyunk együtt.


Bár privátban kapok ötletet öngyilkossagra szóval dontfos! Ha jól megy nem rontom tovább a levegőt!


Lapozz tovább , éld az életed hiszem jobb lesz!

2023. szept. 25. 08:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!