Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell szenvedni valakinek...

Miért kell szenvedni valakinek egész életében?

Figyelt kérdés

Napestig írhatnám ide a nyűgöm, hosszú lenne és a lőtérit se érdekelné. Ígyis hosszú


Tegnap párom ment autót venni, apuja jött érte,de elcsúsztak egy kanyarba be a napraforgósba, neki baja nem lett a kocsinak se annyira, eltudtak menni. De azt mondta amúgy nem érezte jól magát, de ha már megígérte. ..

Na ez nem történt volna meg ha van jogsim amit 3 év alatt nem sikerült letenni csak a pénzt nyomtam bele.


Ha bármit is tettem anno szerintem már eleget szenvedtem főleg, hogy ezek miatt 2x már volt öngyilkossági kísérletem. Gyógyszer+ pia nem hasznos kombó.


Olyan anyagi csődbe vagyok, hogy hihetetlen. Felmondott hitel havi 200 at kell/ene kicsengetnem.. munkabér 280 ha 3 műszak. Senki nem tud segíteni. Ha lenne nála sírnék.

Külföldi munkát is próbáltam de mivel hülye vagyok meg átvernek nem sokáig maradok. Közvetítő is pénzt húz le.


" család" le szar. Röviden ennyi.


Ne írjátok, hogy menjek pszichológushoz! Ő nem fog nekem pénzt adni, lottó számokat megmondani.


Mellesleg próbáltam menni pszihiáterhez is időpontom volt de nem fogadott... szóval én megpróbáltam.



#szánalmasság #Minek élni #Jobb lenne holtan #Társadalom kullancsa
2023. szept. 25. 07:34
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerettem volna valami hasznosat írni, de inkább kitöröltem...


Ha hiszed, ha nem, a hozzáállásoddal van alapvetően baj.

2023. szept. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Látod, hogy itt sem támogatást kapsz, csak licitálnak, kinek szarabb. Ez nem segítség.

Én elhiszem, hogy rossz es sajnálom.

Milyen eszközeid, lehetőségeid vannak a változtatásra? Mik a céljaid?

2023. szept. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

#10 Egy szóval nem, mondtam hogy a párod fizeti a hiteled!

Éhen nem halsz, van fedél a fejed felett szóval akkora gáz még sincs hogy itt öngyilkosságról kelljen papolnod!...


Vagyis teljesen indokolatlan az önsajnáltatásod! több tízezren vannak Magyarországon akik még nálad is sz@rabb helyzetben vannak!

2023. szept. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Erkélyed van?
2023. szept. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Azért mert másnak szarabb nekem örülni kéne? Szerinted hogy éltem eddig? 4x volt kikötve gyerekkoromban az áram úgy kellett tanuljal iskolába senki nem tudhatta. Termál vizet hordta apám fürdeni ha hozta ha nem akkor így jártunk. Sorolhatnám napestig de szerintem nem érdekel senkit. Nemrég is laborba fürödtem mert elromlott a bojler és nem volt pénzem megcsinálni. Nem kell sokat visszamenni h én apámékra mutogassak h miattuk volt szar. Apámat is egyedül.temettem senkit nem érdekelt csak a pénz .


Cêlom lenne hogy egy olyan munkát keressek ahol legalabb 300 felett keressek mivel nem akarok nyomorogni. Nekem jó a wc pucolás is.


Ezer millió helyre beadtam. Hr szakértő szerint azt amibe ên akarok dolgozni az nem ér többet n 210 ezernél na bummm...

2023. szept. 25. 08:56
 16/30 anonim ***** válasza:
0%
Szereted a kapitalistákat?
2023. szept. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Mellesleg ha rinyálásnak gondolod akkor tedd azt. Nem rinyálás ha valaki megunta h egész életében szenved. H nem jutok egyről a kettőre.. tanulhatnék... miből? Nőként mit? Ígyis ez a baj mert maaaajd úgyis elmegy szülni meg nem diák és nem 25 év alatti. IT, Mérnök nem mindenki lehet, fodrász se stb ha nincs érzék...


Rossz embernek egyáltalán nem mondanám magam mikor nem dolgoztam a régi ruháimat ami nem rongyos oda adtam másnak, boltban kifizettem az előttem lévőnek pár ezres vásárlást mert idős, mert anyuka...fenn maradt 30 ftal kifizettem...


Interjúkra jártam megismertem egy nénit(50 éves nem néni) mondta nem tud bemenni másik helyre. Kifizettem neki 2 hétig a bejárást munkahelyre , vittem neki enni mert üres kenyeret evett őt utána kirúgták

2023. szept. 25. 09:07
 18/30 A kérdező kommentje:
Azt se tudom mi az h kapitalista nem is érdekel. A politikai nézeteiddel meg abba a rovatba írkálj!
2023. szept. 25. 09:13
 19/30 anonim ***** válasza:

#17 Mert nem is vagy rossz ember! Kitartás! lesz még jobb is az életben, egyszer a hiteled is lejár!


Hány éves vagy egyébként?


3,9,13-as voltam.

2023. szept. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
49%
Bár ne tudtam volna meg soha én sem, hogy "mi az h kapitalista"
2023. szept. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!