Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Néhány ember hogy lehet olyan...

Néhány ember hogy lehet olyan szerencsés, hogy már fiatalon megtalálja élete szerelmét?

Figyelt kérdés
Vannak akik még sok próbálkozás után is csak csalókkal találkoznak, meg olyanokkal akik átejtik őket, köztük én is :) kicsit már fárasztó, hogy másnak az első kapcsolata máris bejön, pedig még tök éretlenek és gyerekek, van aki meg 25-30 évesen is egyedülálló, de vágyna egy kapcsolatra.
2023. szept. 26. 16:17
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Lehet onzo meg irigy dolog de en is ezzel nyugtatom magam,hogy ha fiatalon ismered meg ugyis vege lesz..
2023. szept. 26. 18:46
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló szituban 23 évesen, ez már tényleg eléggé mélypontokra hoz bizonyos napokon. Viszont muszáj mennie az életnek tovább, ez van.
2023. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
30%

9


Nem kötekedésből, de minden nő ezt mondja. Én legalábbis nem találkoztam még olyan nővel, aki azt mondta volna, hogy neki éretlen pasi kell. Soha egyiket sem érdekli a pénz, meg a külső, meg hogy mivel foglalkozik, stb.stb. Mindenki elvileg "csak" a minimumot várja el.


Valójában meg az van amit írtam. 20-as éveikben a nőket körülugrálják, soha senki nem jó, majd jön jobb, meg szebb, meg okosabb, aztán nem jön, 30+-osan meg gyakorikérdéseken meg TikTok-on huhognak hogy nincs normális férfi.


Van, csak az 5-10 évvel ezelőtt nem kellett, mert nem volt jó.

2023. szept. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
nem szeretem ha általánosítanak, mert lehet hogy a nők 90%a ilyen ahogy leírtad, de ott van az a 10%, és én magamat jól ismerve, meg még néhány normális lányt, akik nem feltétlen gyönyörűek de okosak és rendesek, tényleg így gondolják és nem önzetlen aranyásó "ri*ik". Az megint más hogyha egy magára is sokat adó 10/10es nő összejön egy nála kevésbé vonzóbb és érettebbel, és mégis megcsalják. Akkor hol itt az igazság?
2023. szept. 26. 20:46
 25/26 anonim ***** válasza:
38%

24


Na, én pont egy okos és rendes lányt keresek, akár írhatnál is.

2023. szept. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy hol ismerkedsz. Az én mércémnek megfelelő pasik vannak pl egyetemen, ahova járok. Aki kb velem egykorú, az általában ott dolgozik már, nem feltétlenül tanul, de hasonló a beállítottságunk. Az okos és szuperkedves pasikra bukom leginkább, utóbbi tulajdonság nem olyan, hogy ő mondja magáról, hanem mindenki más és én is, ez sokat elmond valakiről szerintem.

Mondjuk párom az nincs, de velem vannak gondok és pszichológushoz járok, szándékosan nem ismerkedem aktívan mostanság, nekem nem fér bele.

Ha nem mozognék ilyen körökben, akkor nem tudom hol találhatnék máshol megfelelő férfit. Online nem lehet, ismerkedni meg nem tudok normálisan máshol.

26N

2023. szept. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!