Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretitek ha esik az eső és...

Szeretitek ha esik az eső és hideg van? Melyik a kedvenc évszakod?

Figyelt kérdés

Pont ilyesmi idő mint mostanság sokszor, hogy esik, süvít a szél, fázni lehet miatta és szürkeség van, a napot olyankor nem látni.


Én speciel utálom, örök napfényben és jó melegben szeretnék lenni. A nyár a kedvenc évszakom, örök nyár! A telet és az őszt viselem a legnehezebben, a tavaszt pedig azért nem szeretem mert mindig visszaköszön még a tél és sokszor lassan múlik el a hideg.



2023. nov. 5. 12:39
 1/6 Lucifer-666 ***** válasza:
40%
Nyarat szeretnék mindig. Strand, tengerpart, hideg üdítő, esti hangulatos vacsora :)
2023. nov. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szívemből szóltál :D Itt ma szürke, esős idő van reggel óta és hideg szél. A november a legborzalmasabb hónap szerintem, aztán a január. December még elmegy a karácsony miatt, de a január utána nagyon hosszú. Strigulázom mától aztán csak eljön újra a mi időnk!
2023. nov. 5. 13:24
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem minden évszaknak megvan a szépsége és én személy szerint az őszt tartom a legváltozatosabbnak és leggyönyörűbbnek ilyen szempontból. Ez az évszak iszonyatosan sokszínű, kezdve a meleg nyári idővel, majd jön a falevélhullás és színkavalkád melegbe majd hidegbe. Majd jön az esős november köddel. Én személy szerint mindegyiket imádom. Tény és való, hogy rossz otthonról elindulni ilyen időben, mégis annyira spooky, hangulatos, hogy szerintem nagyon jól átad egyfajta hangulatot.
2023. nov. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Belém csak ideget ad, novemberben tavaly is és idén is sikerült olyan torokgyulladást kapnom, hogy nyelni alig bírok és még köhögök is. Ellenben nyáron a jó meleg kánikulában semmi bajom, pörgök ezerrel és élvezem az életet még meló mellett is, mert nem kell kapkodnom, hogy felvegyek 2 kilót ruhát, hanem póló, rövidgatya és go melóba :) Világos van, álmos sem vagyok, most meg mint egy medve, felkelni alig bírok 4-kor reggel hogy munkába menjek. És holnap már kezdődik :/ Nekem a tavasz szebb tájképileg, akkor virágzik minden, színesebb, mert ősszel egyre kopárabb, persze alevelek szépek, de rövidek a nappalok, sokáig van sötét.
2023. nov. 5. 13:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt a nyarat, amit annak csúfolnak a 40 fokos dögletes meleggel NEM szeretem, mert létezni nem lehet még éjszaka sem (nem mindenki klímás helyen dolgozik-él).


A 24-25 fok teljesen oké, kicsi szél, póló-sort estére esetleg könnyű kis farmerkabát.

Egész évben elviselném.

2023. nov. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Belém csak ideget ad, novemberben tavaly is és idén is sikerült olyan torokgyulladást kapnom, hogy nyelni alig bírok és még köhögök is. - a kollégád betegségéről, amit elkaptál nem az időjárás tehet ;)
2023. nov. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!