Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sz@rkavaro szomszéd ellen mi...

Sz@rkavaro szomszéd ellen mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Volt jó pár közös ismerősünk mivel egy idősek vagyunk és kis városban élünk.

Az anyja ki költözött (3l küldte utána hozzá költöztetés a barátnőjét) egyre jobban észre vettem tűnnek el az ismerősök és ha véletlen találkozok egy kettővel elég érdekesen néz rám pedig okot se adtam senkinek ...(az anyajegy se volt sose különböző mint a fia ,ő anyámat csinálta meg ugyan ezt jó pár évvel ezelőtt).

Na mind egy nem tudok ez ellen mit tenni pláne, hogy köszönő viszonyba se vagyunk mégis ezt csinálja, ő foglalkozik velem (mondjuk ezt se értem miért...)

Sajnos akarva ,akaratlanul össze fogok futni velük de valami jó módszer kéne, hogy le aljanak és rólam is szóljanak le !n


2023. nov. 13. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nem olvastad vissza amit írtál? Mert hatalmas katyvasz (vagy ekkora igénytelenség az autokorrektes szavakat úgy hagyni, hadd találgassa a paraszt, mit akartál, a többi helyesírási hibáról nem beszélve, mert fájdalmas pont - egyből felismerhető hogy 20 év alatti vagy, mert az igekötőket nem tudod használni), egy értelmes mondat sincs a kérdésben.


Először az ismerősöktől kell megkérdezni, hogy mi a bajuk. Ha elmondják, tisztázni tudod hogy mi igaz és mi nem.

2023. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ezt a ChatGPT írta...
2023. nov. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
#2: Sajnos nem, mert az egy nyelvi modell. Hülyeséget generál néha, de a helyesírást nem rontja el. Ez egy sima igénytelen telefonos szöveghalmaz, amit lusta volt a kérdező kijavítani. És ő lesz a legjobban felháborodva, hogy nem ez nem az iskola és a nyelvtanóra, hogy mered megszólni.
2023. nov. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1 .új telo,meg nem találtam meg hol tudom ki kapcsolni az autokorrektet.bocsanat !
2023. nov. 13. 21:54
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem tudod kikapcsolni az autokorrektet, attól még ki tudod javítani a rosszul írt szavakat!
2023. nov. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Ja, visszaolvasni se lehet az új telón, döbbenetes.
2023. nov. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
Mitől szarkavarás, amit a szomszédod csinál? Nem kell vele foglalkozni, se felvenni a dolgait, ennyi. Legyél te az intelligensebb, magát járatja le ezzel.
2023. nov. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Teso, hát intézzétek el bunyoval, tudod, nálatok az a szokás.
2023. nov. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ember, aki képes egyoldalúan elfogadni álláspontot - és eszében sincs egy állításnak utánajárni, - pontosan annyit ér, mint a pletykálkodó foscentrifugák.
2023. nov. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!