Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Befogadnátok egy hajléktalan...

Befogadnátok egy hajléktalan fiút?

Figyelt kérdés
dec. 13. 07:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
25%

#6 az a férfi azért dobott ki, mert nem tudott megdugni. A másiknál meg azért maradhadtál, mert neki sikerült. Befogadott egy kiszolgáltatott helyzetben lévő nőt, majd ki is használta.


A kérdezőt talán inkább a sajnálat motiválja.

Szerintem először kellene beszélni a fiúval. Megismerni a történetét. Utána dönteni.

dec. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
80%

persze, hiszen mind tudjuk, hogy hajléktalanok szegény, ártatlan kicsi babák, akikkel a gonosz társadalom jól kibabrált, és nem azért nincs senki az életükben, akihez fordulhatnának, mert agresszív, kötekedő, szrkeverő alakok, akik az anyjukat is eladnák a saját függőségeikért, és mindenki elfordult végül tőlük, és most hogy már nincs kit kihasználni és szétlopni, a normális állampolgárokat zaklatják...

fogadd be ha nincs jobb dolgod, majd ha egy nap arra mész haza, hogy teleszrta a lakást és vitt mindent ami mozdítható, rájössz hogy miért nem kell tündérmeséket olvasni tízéves kor felett...

dec. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

En nem sajnalom csak kivancsi voltam masok velemenyere

Amugy ense fogadnam be, attol felnek hogy visszael a joindulatommal es kirabol vagy megol

Azis lehet hogy a szulei b-szták ki mert naplopo, nem dolgozik csak bulizik

Ha lany lenne akkor se fogadnám be

dec. 13. 11:44
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan világot élünk, hogy valami vadidegent beengedjek a lakásomba. Arról nem is szólva, hogy milyen fertőzéseket hozna magával.
dec. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%
Valami oka biztos, hogy van, hogy az utcára került. Amúgy meg ha annyira akarja ott a hajléktalanszálló mint lehetőség, nem is értem sokan amúgy miért nem veszik igénybe, ha már egyszer ott a lehetőségük rá, még azt se lehetne mondani, hogy bármi kötelezettsggel járna, csak nem a hidegben kellene lenniük.
dec. 14. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Azert mert kirabolják egymast amig alszanak
dec. 14. 06:00
 17/19 anonim ***** válasza:
91%
15, tudod a szállóval az a baj, hogy ott is vannak szabályok, amiket be kell tartani, csak ahhoz nem fűlik a foguk... nincs például részegen őrjöngés, és elvárás (próbál lenni) hogy a kijelölt helyen lehet vécézni...
dec. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
11, Semmi ilyen nem volt a képben. A mostani lakòtársam a párom, és eszébe se jutott engem megdugni, én kezdeményeztem, úgy jöttünk össze több hónap után. Első lakòtársam se pròbálkozott sose, nem is volt eszébe. Nem mindenki olyan primitív, mint te.
dec. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismeretlen embert nem fogadnék be. Együttérzek a hajléktalanokkal, de az egyén ne ilyen módon segítsen. Az állam feladata megoldani a lakhatásukat egyszerűbb formában. Lehet adni egy kevés pénzt nekik, valamint segélyszervezeteken keresztül segíteni. Nem várható el senkitől, hogy a saját rovására is segítsen. Jól írta feljebb valaki, hogy ha személyes kapcsolatban segítesz valakin, akkor az követelőzhet, sőt, még veszélybe is sodorhat. Hiszen neki jól jön, hogy segít valaki, és egyre többre kezd vágyni. Ha valaki beenged az ingatlanjába lakni egy ilyen szerencsétlent, készüljön fel, hogy nem fogja tudni kitenni.
dec. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!