Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van karácsonyi hangulatotok...

Van karácsonyi hangulatotok ebben a tavaszi időben?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, kb húsvéti tojásokat kellene a fenyőfára aggatni süt a nap és tök jó idő van... Nem banom, hogy nem fagyok meg és nem fúj jeges szél persze, de ez is már a másik véglet.

(Budapest a helyszín esetemben)



dec. 18. 14:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ma köd volt, borult idő és hideg. Jelenleg 3 fok van. Reggel -3 volt.

Az előbb néztem az időképet, hogy sok helyen az országban 8 fok volt és napsütés.

Dec 24-re 11 fokot mutat ide hozzánk. Elkeserítő sajnos. Nekem se segít hozzá ez a karácsonyi hangulathoz. :( Bár most amúgy se nagyon akar a hangulat megjönni.

29N

dec. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egész nap kód és -1 fok van. Nem sok köze van a tavaszhoz. De a karácsonyi hangulat akkor se jönne , ha havazna. Csak a gyerek miatt meg a családi összejövetel miatt várom a karácsonyt.
dec. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Szolovjov ***** válasza:
100%
Ebben a borult, ködös őszi időben nincs. De alapból rühellem az év végét ünnepestől.
dec. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%

"Van karácsonyi hangulatotok ebben a tavaszi időben?"

Itt 8 fok volt (szintén Bp), évszakhoz képest enyhe, de azért a szép tavaszi időtől elég messze esett, inkább amolyan száraz őszvégi hangulata volt.

Amúgy nekem lelkileg tiszta felüdülés, hogy végre van néhány derűs, enyhébb nap. Tudom, hogy tél van, de nem tudok mit csinálni, a klasszikus borús havas jeges téli idő (főleg ha tartósan fennáll) nagyon nyomottá és negatívvá tesz.

A karácsonnyal meg eleve hadilábon állok, bármilyen is az időjárás.

dec. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
51%
8 vagyok. Kvázi személyes véleményt kért a kérdező, mi az any.mat lehet ezen lepontozni? Még nyugodtan rugjatok belém, gyökerek b+...
dec. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Én sem értem ki ez, aki lepontozza a válaszokat.. Én zöldet adok.
dec. 18. 20:31
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Felénk (Veszprém megye) tegnap kifejezetten tavaszias, ma már inkább őszies idő van, reggeli köddel, meg mindennel. De nem csak emiatt nincsen karácsonyi hangulatom; nekem valahogy úgy elröppent az év, hogy felfoghatatlan számomra, hogy vasárnap már Karácsony... ciki, de fejben én még valahol október-november körül járok.

Egyetem kezdése óta nekem sincs valami sok ünnepi hangulatom ilyenkor, pedig 3-4-nél több vizsgám nem is nagyon volt. Viszont, még ezek mellett sem volt olyan sosem, hogy ennyire ne lennék ráhangolódva az ünnepekre.

dec. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!