Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az gáz ha azért nem akarok...

Az gáz ha azért nem akarok párkapcsolatot/barátkozni mert túl agresszív vagyok lány létemre?

Figyelt kérdés

Egy barátom simcs, de ez engem nem zavar, szeretek egyedül lenni. A szüleim és a tesóim folyton ezzel szekálnak hogy sosem lesz senkim és egyedül h@lok meg.

De én nem sheretnék sem párkapcsolatot és barátokat sem, mert mind a 2-nek rossz vége lenne.

Folyton kiabálok/fel emelem nagyon a hangom ha valami nekem nem tetszik, iszonyat sokat káromkodok és amióta élek soha sem vettem figyelembe mások érzéseit, sosem néztem/nézek bele a dolgokba, hogy másoknak ez hogy esett/esik stb...

Már egyedül élek, de meg hívtak engem és a testvéreim a szüleink hogy együtt legyünk karácsonykor... És szokásuk szerint megint ez lesz a fő téma.

Gondolkodtam azon is hogy eljátszom hogy szereztem barátokat stb, de én útálok ilyenekben hazudni hisz előbb utóbb ki derülne az igazság. Nekem az ilyen vitákhoz nincs kedvem, de szemét sem akarok lenni hogy nem megyek el hisz a nagyszüleim is ott lesznek.. mit tennétek a helyemben

L20



dec. 22. 16:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
6%

#8#9 veletek mi a franc van? Leírja valaki, hogy egy őrjöngő idegbajos agresszor, akinek nincs empátiaérzéke és nem érdeklik mások érzései és akit senki nem visel el, erre ti: úristen de szimpi, gyere hozzám feleségül💍💍Már bocs de az fix, hogy nálatok is baj van a toronyban. Aztán az ilyen nő gyereket szül (mint az én anyám), mert valami szintén kattos pasi felcsinálja és egy életre megkeseríti a gyerekei életét, mert állandóan kiabál, agresszív, önző stb.


Bocsi kérdező ezzel nem téged akarlak sértegetni, mert az tök jó, hogy legalább felismered a problémáidat, de az tény, hogy a leírtak alapján nem egészséges a viselkedésed.

dec. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
42%

Bocsi kérdező, de ez off lesz:

11-es, nem követem nyomon kiknek kommenteltél, de ha nem a kérdéshez kapcsolódik, minek írod le ide? Ha el akarod mondani X-nek vagy Y-nak a véleményed, csináld privátban és ne a kérdést offold.

dec. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
39%
Az offolás nem az, ha valaki más kommentjére reagálsz, hanem az, ha eltereled a kérdés témáját egy tök más irányba. Én ezt nem tettem, totálisan a kérdésre vonatkozik a válasz. A szabályzatban is így van leírva: “Kerüld az offolást! A válasznak legyen köze a kérdéshez.“
dec. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
A privatokra nem valaszolok egyikteknek sem a 3 bol..
dec. 22. 20:33
 15/20 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem a testeddel van bajod a kinézeteddel.
dec. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"hogy nálatok is baj van a toronyban. Aztán az ilyen nő gyereket szül (mint az én anyám), mert valami szintén kattos pasi felcsinálja és egy életre megkeseríti a gyerekei életét, mert állandóan kiabál, agresszív, önző stb."


Tehát másnak van baj a toronyban... hát ok.

De a genetikáról ugye azért hallottál. Kattos anyától és még kattossabb apától szerintem azért csöndben maradtam volna.

dec. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
43%

Sportolj valamitt, ami kitartásra ösztönöz. Amúgy megértem a szitut, de minimális mértékben azért át kellene eezt jobban gondolnod, és picit engedni abból a gyeplőből.

Nézd úgy a helyzetet, hogy mi lesz, ha a szülők/hozzátartozók már nem lesznek, akkor hogyan fogsz érezni?

1 barát-, vagy legalább egy megbízhatóbb személy jó, ha van.

dec. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
43%

Ha ilyen vagy akkor inkább ne is legyen pasid

Minden normális fiú elhagyna.

De ha sikerül változnod, akkor megpróbálhatod

De ehhez el kell járnod szakemberhez.

dec. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#11 hiába le vagy pontozva, teljesen igazad ban ebben.

Azért van ez, mert nagyon sok olyan fiú/férfi van akinek életében nem volt lehetősége nőhöz hozzá érni. Tehát mindegy, csak nő/lány legyen és ennyi.

Szerinted miért kapnak olyan sok privát üzenetet itt is a nők?

dec. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Annyira nem gáz,legalább belátási képességed.
dec. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!