Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van nálam az, hogy ha...

Miért van nálam az, hogy ha munkanapokon csörög az óra, akkor nehezebben kelek, mint hétvégén vagy szabadnapomon?

Figyelt kérdés
Ha munkanap van, akkor 1-2 óra hossza kell, amire rendesen fel tudok kelni. Továbbá, alig bírok lemászni az ágyról, többször visszaalszok. Volt, hogy emiatt majdnem lekéstem a buszt is. Amikor munkásszállós munkám volt, akkor is ugyanez volt, hogy nem bírtam felkelni, párszor a munkatársak keltettek, aztán szóltak a terület vezetőnek, egyszer felkeltett, de hozzátette, hogy ez utoljára fordult elő. Aztán megint nem bírtam felkelni és azonnali hatállyal kirúgtak késésért. Ugyanakkor szombaton és vasárnap vagy amikor szabadságom van, hajnal 4-5 körül ébresztőóra nélkül úgy kelek, hogy szinte ki vagyok virulva, egész nap pörgök, csinálom a dolgomat. Ezzel szemben munkában még a kávé sem segít.

dec. 26. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, meg kell találnod az utadat, hivatásod vagy magadtól, vagy egy szakember segítségével. Lehet, te lázadóbb típus vagy, s egyszerűen nem vagy képes befogadni, megszokni azt a helyzetet, ami nem a te világod, ez inkább áldás.
dec. 26. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Mert utálod a munkád.
dec. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
Mert nézed a Facebook mémeket.
dec. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Keress olyan elfoglaltságot, munkát ami számodra olyan mint ha a hobbi lenne, szereted és akár ingyen is csinálnád.

Ha van olyan ami téged érdekel akkor tanuld ki, aztán dolgozz abban.

dec. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!