Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fogsz tudni saját ingatlant...

Fogsz tudni saját ingatlant venni?

Figyelt kérdés

jan. 6. 20:26
A kérdező szavazást indított:
Nem
Talán
Igen, de csak egy kis lyukat
Igen, normális méretű lakást
Igen, házat is
42 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen kizártnak tartom. Egyedül lehetetlen feladat, legalábbis egy magamfajta átlagkeresetű embernek, márpedig én most is egyedül élek és fogok is.

Még hitelt sem kapnék annyit, amennyiből kijön egy ház, nem h saját zsebből vegyek.

jan. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha kimegyek külföldre dolgozni, akkor talán.

Itthon egészen biztosan nem.

jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem és nem is akarok. Nem akarok röghöz kötött lenni.
jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mar volt, 2x is. Es eladtuk mindkettot.

Viszont a harmadik nagy falat lessz. De akkor se fogok nyugdijaskent alberletbe lakni.

jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült,de csak Nagymamám segítségével,Isten nyugosztalja. Végrendeletébe vett.
jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Már vettem 1-et, de nem lakok benne ki van adva albérletbe. Ausztriában dolgoztam és most is ott vagyok itthon ez buztos hogy nem sikerült volna!
jan. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem valószínű, hogy lesz valaha, pedig már elmúltam 30.

Örökölni nem fogok, segítségre nem számítok, ezért hitelezni nem merek, mert ha valami baj, nem tudom fizetni. A fizetésem is átlagos, esélyem sincs jobb állásra itt Pesten sem.

Félre tenni nem tudtam ennyi pénzt és ezután se fogok tudni egyedül.

jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Csakis úgy tudnék saját ingatlant venni, ha előtte kimennék külföldre dolgozni. Ebben az országban, a jelenlegi körülményekkel, önerőből, egy ilyen húzás lehetetlen lenne. Legalábbis egy élet alatt, *bizonyos* kapcsolatok nélkül értve.
jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Feleségemmel közösen tavaly vettünk egy kis egérlyukat és kiadtuk.

Az építész már dolgozik a családi házunk tervein amit idén el is kezdünk építeni.

Nyilván egy halom hitellel karöltve. A családi ház kb 80 milla lesz és ebből 30at a bank ad.


Egyedül esélyünk se lenne.

jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
#7 menj el nyelvet tanulni akár csak németet és menj a külföldre/osztrákiába, németbe.
jan. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!