Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincs saját ingatlanotok,...

Nincs saját ingatlanotok, szeretnétek, hogyan néztek elébe ennek a feladatnak?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, ki, hogyan áll a kérdéshez..

Hogyan fog neki gyüjtögetni?

Esetleg van, aki segít nekik a családban?

Ha nincs, hogyan tudnak félre rakni?


Mi lassan 2 éve gyüjtögetünk, persze egy keresetböl, ott tartunk , hogy van 2 millió forintunk. De az még mindig édes kevés. CSOK-ot persze ki szeretnénk használni. De elég sok idö egy házra manapság összegyüjteni.

Mi a véleményetek?


Köszi


2016. júl. 24. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
En kulfoldon dolgozom. Havi 1000 fontot teszek felre az ingatlanra mindig. Szeretnek egyet venni Magyarorszagon,es egyet itt. Jelenleg 10000 fontom van, es meg szeretnek gyujteni hozza legalabb meg 10et,hogy normalis ingatlanhoz tudjak jutni otthon.:)
2016. júl. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fizetésemből a legtöbbet amit félretudok tenni azt félreteszem ez kb 30-40-50 ezer közt mozog. Nem iszok, nem dohányzom, és nem bulizok mióta dolgozom pár éve. 23F-ként eddig 3,500,000 FT van félretéve. Ehhez még kell gyűjtenem de meglesz ez is. Mert van célom.
2016. júl. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
alapítottam egy vállalkozást, ami pár év alatt kitermelte a házaim árát + az előző 2 vállalkozásom veszteségét.
2016. júl. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerencsésnek mondhatom magam. Vállalkozásom indításához, a szüleimtől kaptam tőkét. Amit ők is kemény munkával kerestek meg. Így mindig az volt a célom, hogy ne okozzak nekik csalódást. Így minden nap, hétköznap és hétvégén is dolgoztam. Szerencsére elég jól bejöttek a számításaim így, 2 év után eltudtam költözni a saját lakásomba, a szüleimnek vissza adtam a kapott pénzt. Most ismét a gyűjtésnél vagyok, bár már nem olyan keményen spórolok mint előtte. Mert már most egy nyaralás is bele fér. De jövő ilyenkor kb. szeretnék belekezdeni a saját házam építtetésébe. És minél hamarabb kiköltözni ebből a társasházból (amit kiadok majd albérletbe).
2016. júl. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!