Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lenne a reakciod ha egy...

Mi lenne a reakciod ha egy gyerek ruházati boltban dolgoznál és egy törpe bemennek magának öltönyt és inget nézni ? Mit mondanal és nem tartanad viccesnek? Szerinted ha megmosolyogja vki az bunkóság ?

Figyelt kérdés
febr. 19. 11:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%

Én azt tartom viccesnek, hogy az ékezetek használatát még nem sikerült elsajátítanod...


Mellesleg ez csak a kisebb probléma...

febr. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Nem vicces a másik testi fogyatékosságán röhögni.. A kakis-pisis viccekkel van egy szinten kb...
febr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha belehelyezkedsz az ő helyzetébe és átéled hogy te is lehetsz törpe, máris könnyebben megérted!
febr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, udvariasan kiszolgálnám, ahogy a többi vevőt.
febr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Kissé sajnálnám, tudom, milyen érzés az ilyen. Mondjuk Pesten nincs is ezekből gond, de vidékre hazamegyek, ott nagyon sok a tirpák meg a buta. Például beszólnak, vagy nem rosszindulatból, de felvilágosít az eladó hölgy, hogy ez a gyerek osztály, a felnőtt amarra van. Hát b+ látom... ?????? 🤦 Nem is merek otthon ruhaboltba menni, vagy max ha megiszok előtte 1 felest. :( Megalázó.
febr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
Én autistákat ismerek akikre megvetően néznek, kiközösítenek. (egyesek)
febr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem röhögném ki. Sajnos egyedi öltönyt varratni nagyon drága tud lenni. Nem mindenki engedheti meg magának. Mármint alap hangon ilyen 200-250 ezer forint egy minőségibb szett, de igazából az anyag + megvarratni még a legolcsóbb verzióban is munkadíjjal lenne vagy 50-60 ezer forint. Ez pedig nem mindenkinek fér bele 1-2 alkalomra évente.
febr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam gyerekboltban és hozzánk járt egy törpe ember vásárolni, egyáltalán nem tartottam viccesnek, semmilyennek nem tartottam, szépen kiszolgáltam mint ügyfelet. Mivel kisnövésű egyértelmű hogy csak gyerekboltban tud magának ruhát vásárolni. Sok anyuka, kisgyerek járt a boltba vásárolni mikor ott volt a törpe emberke, de soha senki nem röhögte ki.
febr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nincs semmi vicces. Ha én ruházati boltban dolgoznék, ugyan úgy kiszolgálnám, mint bárki mást.
febr. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ki lett szolgálva csak szerintem és a barátnőm szerint vicces! Ettől még nem utaljuk csak vicces a helyzet! De ezt szerintem ő is érzi!
febr. 19. 14:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!