Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pszichológiába belefogni 30...

Pszichológiába belefogni 30 felett?

Figyelt kérdés

Most vagyok 30, 2 év múlva tudnám elkezdeni (addig más szakmát csinálok) és nagyon szeretném, mindig is ott lebegett előttem de sorra meggyőztem magam, hogy rengeteg idő és pénz belemenne, nem tudom megérné-e.


Mikor már lebeszélném magam róla, mindig az jut eszembe, hogy akkor is leszek 40-45 éves, ha nem csinálom meg és akkor vajon bánni fogom e... Két eü szakmám van, amiket őszintén nem szeretnék nyugdíjig vinni, mert látom az idősebb kollégákon mennyire bele vannak savanyodva, én nem ilyen életet szeretnék magamnak a jövőben.


Talán viccesnek hangzik, hogy 30 évesen öregnek érzem magam hozzá, de 32 lennék mire elkezdem, a sima pszichológus oklevél 5 év és akkor még utána kezd az ember igazán foglalkozni vele...


Belevágnátok a helyemben?


márc. 3. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Igen.
márc. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy öreg, Nyugaton sokan 40-50 körül kezdenek hasonló szakokat.
márc. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!