Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy lmbt+ ismerős kiírta...

Egy lmbt+ ismerős kiírta közösségi oldalon kommentbe, hogy ha lenne komoly /L/ kapcsolata, benne gyerek, ő nem venné meg neki a Meseország-ot. Aki szintén így gondolja, miért?

Figyelt kérdés

Mikor rákérdeztem az okára, letiltott :)

Pedig nem tolakodó módon kérdeztem, a posztja nyilvános volt, és amúgy sem titkolja görcsösen, hogy lmbt. Szóval tőle nem fogom megtudni, miért gondolja így, de hátha más is gondolkodik hasonlóan.



márc. 3. 11:35
1 2
 1/11 anonim válasza:
71%
Én sem vettem meg nekik, a gyerekek tündérmeséiek nagyon nem erről kéne szólniuk. Plusz egyszer egy gyerekpszichológus szépen kifejtette, hogy miért olyan káros ez a legkisebbekre.
márc. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1. Köszi!

Te érintett vagy?

Neten megtalálható ennek a pszichológusnak az érvelése?

márc. 3. 13:01
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

Igazából én azt tartom szomorúnak, hogy vannak olyan emberek, akik szerint meg KELL indokolni, hogy miért nem tetszik egy "érzékenyítő" könyv.

Miért gondolod, hogy magyarázattal tartozik neked erről?

márc. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem KELL, nem tartozik. Sehol nem írtam ilyet.


Emberi kommunikáció. Érdekel valami, megkérdezem. Aki akar, válaszol.

(A reakciót valóban túlzottnak érzem.)

márc. 3. 13:49
 5/11 A kérdező kommentje:
Amúgy elnézést, hogy nem az előítéleteim alapján alkotok véleményt valamiről, hanem érdekel az érintettek véleménye :)
márc. 3. 13:52
 6/11 anonim válasza:
24%
1es vagyok, igen, érintett. Biztos van fent neten is elérhető anyag.
márc. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

Tudod, kérdező, Fluimucil Ábelt sokan nem szeretik. Igen, pont a "De miéééééééért?" kérdés miatt.

Egykori kolléganőm egyszer munkaidőben - közös iroda, mindkettőnk előtt egy-egy ügyfél ült - hirtelen odafordult hozzám, és jó hangosan megkérdezte, hogy "Te miéééért nem szülsz gyereket?". Ő is azt hitte, hogyha érdekli valami, akkor joga van megkérdezni, csak azzal nem számolt, hogy nekem meg jogom van úgy válaszolni, ahogy én gondolom. Másnap átkérte magát egy másik irodába. Vicces, mert miután válaszoltam neki, pont ugyanezt hebegte, amit te, hogy csak érdekli az érintettek véleménye.

márc. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Mondjuk ha ezt így kijelenti, akkor biztos van valami oka, amiről akár értelmes emberek módjára is lehetne beszélgetni, ettől a letiltás elég távol áll.
márc. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7. Szerintem a 2 szitu köszönőviszonyban sincs egymással...

Talán akkor lenne releváns, ha te az ügyféllel épp arról beszélgettél volna fennhangon, hogy te bizony nem akarsz gyereket.

márc. 3. 15:09
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem írja ki olyan helyre, ahol nem látja mindenki, akkor lenne jogos, hogy nem kérdez rá senki. Így viszont gondolom számíthatott rá, hogy valaki reagál majd rá. Izomból letiltani ismerőst meg elég fura. Milyen távoli ismerősöd?
márc. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!