Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik az LMBTQ mesevilágban...

Akik az LMBTQ mesevilágban hisznek, tényleg komolyan gondolják?

Figyelt kérdés

Van az osztályban két lány, akiket nem nagyon szeretünk, mert különcök. Szinte csak egymással beszélnek, de az Instájuk teli van ezekkel a gender nemekkel, az egyik demi-szexuálisnak mondja magát, a másik lipsik lesbian vagy mi (nem tudom, mit jelent vagy hogy így kell-e leírni). Messziről felismerni őket a hajszínükről, színes cuccaikról. Semmi más nem érdekli őket csak ez az LMBTQ világ.

Akik vannak még ilyenek, ti ezt komolyan gondoljátok? Illetve ha igen, akkor mit lehet ennyi időt eltölteni ezzel a témával? Nekem kezdetek óta világos, hogy férfi vagyok és onnantól nem foglalkoztat tovább a kérdés. Illetve miért vagytok agresszívek, ha valaki rákérdez nálatok?

üdv;

egy Mihazánkos (de nem kötekedni akarok, tényleg érdekel a válasz)



dec. 5. 00:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
87%
Ha te hihetsz a mihazánkos mesevilágban, akkor ők miért nem hihetnek az lmbtq mesevilágban? Neked szabad, nekik meg nem?
dec. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 anonim ***** válasza:
89%
Hát gondolom azért csak egymással beszélnek,mert ilyen az ottani környezet.Kibeszélitek egymást,ott szúrjátok hátba ahol lehet stb...Azt gondolom megértik egymást.Hagy beszéljenek,ártanak neked vagy mi?
dec. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/90 anonim ***** válasza:
92%

Minden ember más, mindenkinek más a fontos. Persze előfordul, hogy néha túlzásokba esik az ember, de ez mással kapcsolatban is előfordul. Pl van olyan ismerősöm, akivel animéken kívül nem lehet semmiről beszélni. Én is megnézek egyet-kettőt, de nem tudnám elképzelni, hogy csak erről szóljon az életem.

A rákérdezésre gondolom azért reagálnak rosszul, mert rossz szándékot gondolnak mögé, még akkor is, ha nem erről van szó. Ez egyfajta védekező mechanizmus is lehet. De szerintem meg lehet beszélni, ha valaki tényleg nem rosszindulatból érdeklődik.

dec. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/90 anonim ***** válasza:
93%

A demiszexuális még konzervatív fejjel se egy befogadhatatlan dolog. Olyan embert jelent, aki csak azután tud/akar szexelni valakivel, hogy szoros érzelmi köteléket alakított ki vele. Egy jól kinéző idegentől nem izgul csak úgy fel, nem keveredik alkalmi kalandokba, csak komoly, lassú ismerkedéses kapcsolatban tud létezni. Évezredek óta ez az ideális ember a társadalmi elvárások szerint, csak náluk ez nem szabad döntés, önmegtartóztatás kérdése, hanem eleve erre vannak huzalozva. Ez ellen nem lehet kifogásotok.


A lipstick lesbian meg leegyszerűsítve olyan hipernőies külsejű leszbikus, akit simán heterónak néznek, gyakran bejön a pasiknak. Hosszú haja van, sminkel, gyakran hord szoknyát, egybe ruhákat, elegáns öltözéket, ékszereket, magassarkút.


Ennek a két dolognak semmi köze hozzá, hogy az ember milyen neműnek hiszi magát.

dec. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/90 anonim ***** válasza:
94%

4-es vagyok.


Vegyük hozzá, hogy amit a Mi Hazánk vall és tesz LMBTQ fronton, - főleg a Dóra - az nyilván LMBTQ szempontból nem szimpatikus.

Ha büszkén hirdeted, hogy ezzel a párttal szimpatizálsz, akkor nem kell paranoiásnak vagy rosszindulatúnak lenni ahhoz, hogy ne ártatlan érdeklődést feltételezzenek a részedről, amikor eléjük állsz a kérdéseiddel, hanem azt, hogy elmebetegnek, elfajzottnak, közerkölcsre veszélyesnek meg gyerekmolesztálónak tartod őket. Fenyegetést látnak a közeledésedben, amivel szemben védekezni kell.


Ez kb. olyan, mintha valaki náci karszalagot viselve odamenne egy csapat zsidóhoz csevegni.

dec. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/90 anonim ***** válasza:
89%

Az Lipstic Lesbian, ami annyit jelent, hogy csajos és nem fiús leszbikus.

Konkrétan az egyikük demiszexuális, ami azt jelenti, hogy barátságból alakul ki Neki a szerelem nemtől függetlenül, a lelkét nézi az embernek nem a nemét meg a külsejét és nem a p**ája viszi, hogy kibe szeret, hanem a lélek.

Demiszexuálisoknak szerelemből alakul ki a szexuális vonzalom is.

Szóval azért is vannak el, mert megértik egymást akkor is, ha nem akarnak semmit a másiktól.

dec. 5. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/90 anonim ***** válasza:
92%
#5 Ott a pont.
dec. 5. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/90 Pintér László ***** válasza:
17%
És a pánszexuális?
dec. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/90 anonim ***** válasza:
21%
Igen, a Mesevilág, mindenkié.
dec. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/90 anonim ***** válasza:
80%
Mindenki abban a mesében hisz, amiben akar. Van, aki egy szakállas öregúrban, van, aki szürke nagyfejű emberkékben. Nem mindegy az neked?
dec. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!